Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Külsőre nagyon szép és vonzó lány, már régóta nincs barátja.

Nagyon kedves, barátkozós, közvetlen lány.

Szinte mindig mosolyog, gyönyörű szép mosolya van, vidám lány.

Sok más pasinak is tetszik, észreveszik, sokszor keresik a társaságát, körülveszik őt. Nem viselkedik riherongyként, nem beszél csúnyán.

Nincsenek káros szenvedélyei.

Nem öltözködik kihívóan, nincsenek rajta mű dolgok.

Házias, szeret és tud is főzni.

Komoly kapcsolatot szeretne, de nincs senki.


Látszólag egy tökéletes lány, de furcsának tartom hogy már régóta tényleg nincs barátja. Szerintetek?


2015. szept. 3. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy válogatós.
2015. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ott vérzik el az esély részemről a megismerésére, miszerint körül van véve srácokkal. Nálam az már alapból kiesik az esélyes nők közül, akit folyton körbevesznek srácok. És, ha mindez így igaz, akkor sem hiszem el. Nagy stikknek kell ott lenni, ha ennyi pozitívum után még mindig egyedülálló.
2015. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sok ilyen lányt ismerek. Vannak akik válogatósak(mint ahogy az első válaszoló is írja),vagy egész egyszerűen csak nem akarnak kapcsolatot, élvezik a független, szabad életet.
2015. szept. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami buktató, amiről mi nem tudunk. Na pont azért nincs neki barátja.
2015. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De arról nem ő tehet hogy odamennek hozzá a pasik és keresik a társaságát, vagy igen?
2015. szept. 3. 20:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerelmes valakibe, akivel nem alakulnak olyan simán a dolgok.
2015. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért amit te nem tudsz, hogy titokban összejár ezzel azzal. Amit természetesen nem köt az orrodra, mert nem rád tartozik és ezért nem tudsz róla. Pont egy ilyen lány ne vágyna a kalandra, ahol ekkora a csábítás és mint írod is vonzereje akkora, hogy maga köré gyűjti a kanokat. Találkoztam már ilyennel, szerintem maximum szexuálisan egészséges ez a dolog, erkölcsileg nem. De ez az én véleményem.
2015. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem is lehet szerelmes valakibe. De ha látnám, megkérdezném tőle mi baja. :)
2015. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Mit gondolnék?

Tökéletes ember nincs,márpedig az itt leírtakból ez jön le.

Nyilván valami gáz van a lánnyal,véletlenek nincsenek.

Írd le a lány negatív tulajdonságait is,hátha akkor okosabbak leszünk.

2015. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

6-ossal értek egyet, lehet, hogy ez áll a háttérben.

Miért nem próbálod közelebbről megismerni a lányt?

Egyébként hány évesek vagytok?

2015. szept. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!