Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondolnátok egy olyan 22 éves lányról, akinek a tőzsdézés az egyik hobbija?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha ért hozzá, nem érdekel. De, ha le akar húzni, mert folyton bukik, akkor kiteszem a szűrét.
2015. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Hobbiszinten felőlem űzheti, nincs ezzel probléma, de ha a fizetését erre költi, vagy netán a tőzsdézésből akar megélni, akkor ott nagy bajok vannak.
2015. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
En arra gondolnek, hogy korabban volt egy broker pasija aki mellett megerezte a penz szagat. Jobban szeretnem, ha a fozes lenne a hobbija, jol banna a haztartasi penzzel es a spermabankomban "tozsdezne" :)
2015. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3.: ilyen hímsoviniszta hozzáállással remélem, legalább 3 évet szolgáltál legalább a katonaságban és igazi ezermester vagy a ház körül, különben csak a szád jár ;)


Többiek: a saját pénzéből, nem másoktól kér és csak akkor csinálja, ha marad rá pénz, nem a számlabefizetés helyett és nem is ebből él, amint írtam, csak hobbiként.

2015. aug. 5. 14:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha marad rá pénz, akkor inkább tegye félre és ne b-ssza el
2015. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5.:mindenkinek van valami hobbija, anélkül nem élet az élet, csak robotolás és vegetálás
2015. aug. 5. 14:25
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Mivel én ezt tanultam, csak akkor örülnék neki, ha látom, hogy érti.
2015. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy megtaníthatna, mert engem is érdekel. :) Egyébként, ha nem veri el a család pénzét, akkor semmi gond.
2015. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.
2015. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hogy legalább valami értelmes dologgal foglalkozik :D és szívesen megismerném

24F

2015. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!