Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác sokat mesél magáról meg a minden napjairól, kerdezget engem is, vajon tényleg érdeklem, vagy csak nem akar bunkó lenni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ti nők mindent túl komplikáltok! igen érdekled!
2015. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát lopom én a napot, hogy pusztán udvariasságból cseverésszek? hát mi vagyok én nő, more? heeee

hát persze hogy érdekled! mit kell túlkomplikálni

2015. szept. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebbol a kerdesbol arra kell kovetkeztetnem h forditva nem vszinu. Koszi csajok h ennyire unatkoztok vagy ennyire hulyek vagytok.
2015. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos ennyire kevés az önbecsülésünk.

Tegnap este ugyan ez történt. Totál belezúgtam valakibe, találkoztunk társaságban, elkezdett kérdezősködni tőlem, egymás után, én zavaromban, meg nem tudom miért elszúrtam. És folyton az kattog a fejemben, hogy tuti látta már, hogy tetszik nekem, ezért udvariasságból beszélget velem.

De ezek szerint nyilván nem, hanem én is tetszem neki.

Hát ezt elb.sztam.

2015. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!