Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a srác?

Figyelt kérdés

Férfiak, kérlek, őszintén válaszoljatok. Kicsit hosszú lesz, de nagyon szükségem lenne most az őszinte emberek véleményére!

4 hónapja megismertem egy srácot egy házibuliban, aki akkoriban lépett ki a 2. komoly kapcsolatábl(2 éves kapcsolat, amiben a csaj 3x megcsalta).

ELkezdett nekem udvarolni, találkozgattunk, nem titkolta, hogy szimpatkus vagyok neki....majd egyszeriben megszakadt a kapcsolatunk. Nem keresett, eltűnt...megbeszéltük a találkát, és aznap nem hívott fel.

Hetekig nem beszéltünk, majd a véletlen folytán megint...megint bókolt, keresett, és közölte, hogy nem tud dönteni az exe meg közöttem. Utána megint eltűnt....majd megint előjött, megint találkozgattunk...

Júniusban felfedtem neki az érzéseim, hogy nekem tetszik, mire nem viccelek, MINDEN nap találkoztunk, konkrétan az egész nyarat együtt töltöttük. Közölte, hogy azért nem akar velem összejönni, mert véleménye szerint a szakítás óta ő negatív irányba változott, és, hogy tudja, sablon duma, de én egy tökéletes nő vagyok és jobbat érdemlek, mint ő, hiszen nem akar megbántani, úgyhogy míg vívódik magában, de ha akárki jön nekem, szóljak rögvest.

Messze jár suliba, csak hétvégente jár haza, és az utolsó szabadnapjait is velem töltötte.

Minden nap felhívott. Most szombaton ment vissza. Minden nap keresett, azt mondta, én is keressem.

Felhívtam vasárnap, kinyomott, nem hívott vissza. Este írtam neki egy smst, erre felhívott.

Megvolt beszélve, hogy szombaton hív este, nem hívott...

AZtán tegnap beszéltünk, ma felhívtam, kinyomott, és azóta semmi.

Facebookon folyamatosan fent van, és még amikor beszéltünk mondta a telefonba, hogy már nagyon várja, hogy haza jöjjön és velem legyen...

Mi a franc van ilyenkor?

Ha kinyom, az egyértelműen annak a jele, hogy nem akar velem beszélni, szerintem....főleg, ha nem hív vissza, és nem is ír facebookon, sehol(hozzá teszem facen fent van de felhívni nem hív).

De akkor meg miért volt kedves?

Régen is ezt csinálta velem, és utána mondta, hogy ez azért volt, mert nem érezte kétoldalúnak a dolgot, illetve, mert ott volt az exe.

Azt hittem azóta mindent megbeszéltünk...(már az exét is lezárta miattam).

Ilyenkor mi a franc van? Ha meg nem tetszem neki akkor minek töltené velem a szabadidejét?

Fene érti, de már nagyon kivagyok. Anno az exem ugyan ezt játszotta el velem.


2015. szept. 1. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

"mert véleménye szerint a szakítás óta ő negatív irányba változott, és, hogy tudja, sablon duma, de én egy tökéletes nő vagyok és jobbat érdemlek, mint ő, hiszen nem akar megbántani, úgyhogy míg vívódik magában, de ha akárki jön nekem, szóljak rögvest. "


Ezt a fosrakás dumát.

Szerintem ez egy megbízhatatlan, döntésképtelen, szar alak.

Ha ennyire fontos neked, még egyszer esetleg próbáld meg, hogy leülteted és elmondod neki, hogy ha akar valamit, akkor tegye normálisan. Pl. ha megígéri, hogy hív, akkor hívjon, ne tűnjön el, mert ez oltári nagy taplóság.

Ha úgy érzi, rossz irányba változott, akkor szedje össze magát és rakja sínre az életét, mert úgy szeretnél vele valamit.

Ha erre nem képes, akkor meg takarodjon a francba és ne téged szívasson.

2015. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd tökmindegy h miért nem keres szerintem. Ha valakivel össze szeretnék jönni és hanyagol, ha rossz nekem ha nem de én is hanyagolom,Ha igazán akarna nem hanyagolna.
2015. szept. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!