Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hiszik azt, hogy minden szembejövő férfinak tetszenek (kivéve a nagyon menő és helyes egyedeket)?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen érzésem, amit pár esemény is alátámaszt, hogy a nők nagyon nagy része minden egyes ismeretlen férfira úgy tekint, aki szembe jön velük az utcán, hogy azoknak ők tetszenek, az szexelni akarna velük. Kivéve azokat a nagyon helyes egyedeket akikkel kapcsolatban elbizonytalanodnak.
2015. szept. 4. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez nincs minden nőnél így. Nem lehet, hogy megsérültél néhány nő miatt érzelmileg, és ezért gondolja ezt az egód?
2015. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ezért nem kell agyba-főbe lájkolni a legrondább nőket is Facebookon.
2015. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Az itteni férfiaknak állítólag a nők 90%-a tetszik. Nem én mondom, ez az ő állításuk. Akkor miről beszélünk...?
2015. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az emberek általában a visszajelzésekből vonnak le általánosító megállapításokat. Nyilván minden szembejövőt nem ismerhetnek, de szép számmal kaphattak már bunkó beszólásokat, amiből erre a következtetésre jutottak.
2015. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem azt.
2015. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy én közlekedem...az utcán nekem nincsenek emberek csak tereptárgyak. Nem szoktam megnézni ki áll melettem. Volt hogy azt hittem pasi, közbe csaj volt és fordítva. De ha meglátok egy pasit akkor se az az első gondolatom, hogy rólam mit gondol.

Sokkal inkább: "te jó ég, hogy nem sül meg abban a zakóban?" vagy valami hasonló.

2015. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Talán ez bunkóság a részemről, de nem is a válaszra adott kérdés, de lehet építő jellegű lesz és ez kihathat a válaszadásra is. Inkább a saját szemléletemet írnám le. Valahogy úgy látom a mai fiatal lányokat, mint egy darab húst persze tudom, hogy gondolkozó érző lények, de lehet csak a hivalkodó öltözékük miatt gondolom azt, hogy esze semmi fogd meg jól. Talán a régi szoci rendszerben élek amikor "meg kell hagyni a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának." Szóval engem a nálam idősebb korosztály indít be inkább a 30+ kategória. A kérdésre pedig azt írnám tényleges válaszként, hogy azért hiszik, mert legyen a lány akármilyen ronda/kövér sose adják alább az igényeiket. Ezt már annyira a fejükbe égetik, hogy elhitetik magukkal, hogy szépek. A másik példa erre, hogy 20-30 lájk megy a legrondább csajnak is a profilképére többnyire bnőiktől és azok is kommentelik, hogy "deszép" vagy. Szóval megy az egónövelés azoknál is akiknél a kisugárzás sem segít. Ez így most paraszt volt, de így látom a helyzetet férfiként.
2015. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert így is van.
2015. szept. 4. 20:37
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
én csak kb 10-11 like-ot szoktam kapni =(
2015. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 3 Ha az itteniek a nők 90%-ról gondolják ezt, akkor az biztos akkora érdem? Mert szerintem csak annyit jelent ez esetben, hogy átlagos vagy.
2015. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!