Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálsz most este? Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz most este? Aki egyedülálló, miért nem megy ismerkedni?

Figyelt kérdés
K/N
2015. szept. 4. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Filmezünk a barátnőmmel majd alszom mert 5-kor kelek dolgozni.
2015. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok a gépnél, ilyenkor nem szoktam kint járkálni. Ismerkedni meg nincs hol, és nem is mernék kezdeményezni.
2015. szept. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 opened paradise ***** válasza:

Semmit,de azt nagyon.

Zene,gyk,tévé.

Ilyenkor?

Menjen a halál!


"K/N"

Na ezt a monogramot nem akarom látni...

2015. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert egyedül nem jó menni.. A város pedig új, ahol lakom, senkit sem ismerek itt.
2015. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
gegi új rege :D tv facebook skype! éjjfél lesz hová menjek? :D ffi 23
2015. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Alap, hogy MAGYAR - román meccset néztem, boroztam közben a párommal, ő már alszik, most meg döglök a kanapén, de amilyen unalmas a zinternett fél órán belül bealszom. Holnap meg meló, vasárnap fesztiválozás.
2015. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Épp tüsszögöm fel a könnygázt, bár hazafele már kezdtem jobban lenni. Most hétvégén, meg jövő hétvégén is találkozom lányokkal, nem érzem szükségét, hogy pont ma este ismerkedjek. Mondjuk nem rossz így komolytalankodni, de belül nagyon vágyom egy komoly kapcsolatra...


21/F

2015. szept. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert nincs rá igényem. :D
2015. szept. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Youtube vlogokat nézek. Egyedül utálok bárhová is menni, ezért nem ismerkedem. 21/f
2015. szept. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tyrian 2000-t nyomok szokás szerint.

Minek menjek ismerkedni? És főleg hova? Nincs értelme.

2015. szept. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!