Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok akik nem találnak párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Lányok akik nem találnak párt hozzátok szól ez a kérdés?

Figyelt kérdés
Bármikor bármerre megyek az utcán azt látom a lányoknál , hogy szinte mindenki az okos telefonját nyomkodja és úgy mond egy mátrix világban keres párt és nem a valóságban "vadászik" . ezért kérdezném ezektől a lányoktól , hogy így találnak értelmes férfit az életükbe és itt kiemelném , hogy FÉRFIT és nem fiút aki bólogatós kutya hiszen az interneten szinte mindenki azt ír amit a lányok hallani akarnak és persze arra pályáznak , hogy meglegyen és jöhet a következő ! vannak még olyan lányok akik az utcán ismerkednek és nem szórakozóhelyen ,illetve úgymond régi vágásúak ? 36F bár kinézetre 26F !

2015. szept. 5. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
amiert a telefonjat nyomogatja nem biztos hogy neten ismerkedik. probald ki rajtuk mit reagalnak ha leszolitod oket!
2015. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

A telefont nem csak emiatt lehet nyomkodni. Én mondjuk inkább olvasni szoktam, regényeket. Olyan még nem volt, hogy odajött valaki azzal, hogy megkérdezze, mit olvasok, vagy felismerte a könyvet és hogy ő is olvasta, nekem hogy tetszik, pedig az ilyen megzavarás nem zavarna még olvasás közben sem... :-) Egyébként ha én a telefonomat "nyomkodom", az nálam azt jelenti, hogy egyeztetem a pontos időt, vagy várok valakit és jelzem, hogy én már itt vagyok, vagy késik a céges járat, amivel bejutok a munkahelyemre, és jelzem nekik, hogy ne kanyarodjanak le a korábbi elágazásnál, ne felejtsenek ott a találkozási ponton, esetleg beírok egy bejegyzést a naptárba emlékeztetőnek, vagy csak eszembe jutott valami, amit nem akarok elfelejteni, és beírom a jegyzettömbbe, ha már van ilyen funkció, nem pazarlom a papírt és a tollat.

Meg van manapság már e-book olvasó is, szemtanúja voltam egyszer, hogy egy lánynak hogy kinézték a kezéből kisebbségiek, csak mert "kütyü"... Simán el tudom képzelni, hogy valaki ezt keveri össze az okos telefonnal.

2015. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Ha valaki régi vágású, akkor én az vagyok. Nem nyomogatok semmit utazás közben, olvasni szoktam, igazi könyvet. A jelenlegi páromat pedig a neten ismertem meg (nem abba csoportba tartozom, akit lépten-nyomon leszólítanak), nem bólogatós kutya, igazi FÉRFI, és egy éve tart már a kapcsolatunk, még nem jött a következő.

A net egy lehetőség, van, aki él vele, van, aki visszaél.

2015. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első kicsit helyesbítenék természetesen nem biztos hogy partnert keres illetve lehet van is neki partnere a kérdésem inkább kicsit arrafelé szól hogy szerintetek jó ez így ? Nem jobb esetleg élesben lecsekkolni egy férfit és nem egy jól beállított kép alapján ? illetve a másik probléma hogy általában autóval megyek így nehéz lenne leszólítani mire meg megállok már jön a busz vagy hasonló .
2015. szept. 5. 11:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Látod, te meg az autóddal zárod ki magad, talán többet kellene tömegközlekedéssel járnod.
2015. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kedves második ! ezt én értem hogy nem csak emiatt lehet nyomkodni egy telefont csak azt nem tudom hogy aki állandóan azon lóg az ne csodálkozzon hogy abban a világban is marad és nem a való életben . és bevallom nekem nincs okos telefonom és nem is vágyom rá vehetnék én is akár a legjobbat is de nekem elég otthonról az internet ne ez töltse ki az életem hanem a valós élmények . valamint nem vagyok droid meg tudok különböztetni egy e-book és egy okos telefont egymástól de továbbra is a kérdésem az hogy jó e ez így szerintetek .
2015. szept. 5. 11:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy kolléganőm, aki munkába menet és hazafelé mindig játszott egy játékkal, ezt ő csak erre az utazási időre tartotta fenn, azon kívül volt rendes élete, de munkába és hazafelé úton játékkal töltötte ki az idejét. Neki ez így jó volt, amúgy meg összejár a barátaival, van párkapcsolata (távkapcsolat, de van, és évek óta jól működik), van pár háziállata, akikről gondoskodik, nem az interneten vagy a virtuális világban él, az neki egy időszakos szórakozás és ennyi.


Nekem pl. van pár játék, amivel azért szeretek játszani, mert fejleszti a logikát, van, aminél nem kell gondolkodni, azt olyankor használom, amikor valamin agyalok, és ez segít, mint a monoton iratválogatás, ami a munkám egy része, olyankor foglalkozom vele sokat, amikor valamit meg kell oldanom, eközben végiggondolom a lehetőséget, a folyamatot, mit hogyan lehetne a legjobban, legegyszerűbben. Ezek segítenek gondolkodni és lazítani.

2015. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kedves harmadik . Ez becsülendő a számomra ,hogy a mai világban igazi könyvet olvas valaki így szerencsésnek mondható a párod . egyébként az interneten valóban sok társkereső van van jobb és rosszabb de sajna a legtöbbel az a baj hogy tele van qurvával (szó szerint vedd ) vagy be kell valljam bányarémmel de sajna egyik sem az esetem . "van aki él és van aki visszaél vele " ezt a szöveget loptam :-)
2015. szept. 5. 11:42
 9/11 A kérdező kommentje:
kedves ötödik ! te is mondasz valamit , de sajna a munkámból adódóan autóval kell járnom úgy is mondhatnám én vagyok a szállító :-)
2015. szept. 5. 11:45
 10/11 anonim ***** válasza:

semmi gond nicns ongamban ha valaki sokat nyomja a telefont. leirtam mar per helyre, hogy nezopont kerdese mi hasznosabb: lebeszelni egy randit egy keves lannyal a telefont nyomkodva, elmenni haverokkal sorozni es stirolni a noket, beszelgetni szomszeddal az elet nehezsegeirol.


aki cselekedni akar az minden teren tud, aki meg panaszkodni az minden teren panaszkodhat.

2015. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!