Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti igazságosnak érzitek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti igazságosnak érzitek, hogy egyes emberek mindig találnak maguknak párt, míg mások szinte soha?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván nem igazságos, de ezért nem a másik a felelős, mármint nem hibáztathatjuk azt, aki mindig talál valakit, csak azért mert mi nem.
2015. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem,soha nem volt igazságos az élet semmiben sajnos... :/

Ráadásul min múlik? Hogy jóképűnek,vagy szépnek születsz avagy sem.

Amit ugye nem tudsz befolyásolni sem,tehát az egész életedet az határozza meg,hogy milyennek születsz...

24/F

2015. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Felteszek egy kérdést: szerinted volt valaha igazság vagy igazságosság a Földön?
2015. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Azok ugyanis, akik találnak maguknak párt, nem feltétlenül természetesen mind jók a másik nemnél, hanem bizonyos esetekben nagyon kemény munka van benne.


Akik nem találnak maguknak párt, azok rendszerint csak önmagukat sajnáltatják, és a másik nemet hibáztatják, és mindenféle önigazolást keresnek, hogy ne kelljen beismerni, hogy bennük van a hiba (nem vagyok gazdag, kicsi a mellem, stb...)

2015. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Nekem a minőség a fontos, nem a mennyiség, ezért nem volt még sok párkapcsolatom (nem is érdekel, hogy sok legyen, nem az a célom). Lehet, hogy akinek sok strigulája van, mindig ugyanazokat a köröket futja és nem tanul belőle, esetleg kapcsolatfüggő, vagy meg sem akar állapodni, én másképp állok hozzá, tudom, hogy nem passzolok mindenkivel, így aztán sokan kihullanak, mert a tapasztalataimból tanultam, és nem akarok újra ugyanabba a gödörbe lépni, jobbat akarok, megtanultam gyorsan kiszűrni, kivel nem működne, és velük bele sem kezdek. Nekem egy kell, de egy életre. :-)
2015. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Életképesek maradnak fenn. Az önsajnáltatás semmire nem visz.
2015. aug. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez van ilyen az élet. Nem az igazságot kell keresni, hanem olyan nôt akinek kellesz és te neked is ô kell. Ha nincs ilyen a piacon akkor be...ptad.
2015. aug. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

akik találnak azok nem félnek tenni érte akik meg nem azok vagy a sült galambot várják, vagy csak kifogásokat keresnek, hogy sajnáltassák magukat...


Én elszántam magam 3 hónap alatt sikerült...előtte 7 év depresszióm volt, szóval nem úgy indultam, hogy nagy lazaság nekivágok és összejön, lelkileg kellett hozzá elég sok erő...


22F

2015. aug. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Költőnő? ***** válasza:
79%
igen. Az élet minden területén azoké a boldogság, az elégedettség, akik lelkileg, energiában és egyáltalán bárakárhogyan tesznek érte.
2015. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az igazságos, hogy egy klimatizált irodában, havi 3000 euróért nem sokat kell dolgoznom, míg más havi 1.400-ért süti a krumplit egész nap 60 fokos hőségben?

"Az élet nem habostorta."

2015. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!