Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy egy órája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy egy órája felregisztráltam már egy társkeresőre és még egy lány se írt rám?

Figyelt kérdés
Eléggé el vagyok keseredve, mert egy lány sem akar rám írni, igaz nincs fent képem, de szerintem jó a bemutatkozó szövegem. Én nem akarok írni, mert szeretem ha a nő kezdeményez.
2015. szept. 5. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy kamu, megjátszós, álhülye és álnaiv kérdés.
2015. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Nem tudom miért mondod ezt. Még soha nem voltam társkeresőn csak gondolom kipróbálom.
2015. szept. 5. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Szombat van, a rendszernek is fel kell dolgoznia a regisztrációdat, lehet, hogy még nem is látszol a keresőlistákban. Ráadásul a vasárnapi boltzár miatt sokan ma intézik a hétvégi bevásárlást, amit korábban vasárnap meg tudtak oldani. Olyan is van, aki ma is dolgozik (diákmunkát is akár).


Egy óra alatt ne várj csodát, de kezdeményezhetsz te is.

2015. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szombat délután azért lehet, nem sok ember böngészi a társkeresőt, majd estére, vagy éjjel.

Nyugi, majd írnak! :)

2015. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Jó várakozást. Majd 80 évesen megkérdezem, hogy meddig bírtad.


Egy tipp: Ne várj erre. Rám 6 év társkeresőzés alatt 2x írtak, abból 1x véletlen lett nekem címezve a levél.


Ennyit erről. nő nélküli életre vagyunk kárhoztatva!

2015. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy óra?

Legyen már türelmed, ember! :D

2015. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet, hogy akik így állnak hozzá a dolgokhoz, azok egyedül maradnak? :D
2015. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
miért nem nőként regisztráltál? már lenne 20 dugópajtid ma estére
2015. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 omba ***** válasza:
100%
Milyen oka volna bármi nőnek, hogy írjon?
2015. szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Miért írnának rád?? Legfeljebb poénból. Nagyon kevés az olyan lány aki kezdeményez, mert ugye az a "normális" hogy a fiú kezd. És szerintem rakj ki képet mert kevés olyan elkeseredett lány van aki mindenki bemutatkozóját elolvassa.
2015. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!