Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasiknak miért elfogadhatatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért elfogadhatatlan, ha egy lány sok sráccal volt már együtt?

Figyelt kérdés
Aki férfiban is ilyen, az éppen olyan gusztustalan, én nem látok különbséget a két nem között.
2015. szept. 5. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Számomra nem az, ha diszkéten csináltad a dolgaid. 22/F
2015. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Engem speciel nem izgat ki hánnyal volt előttem. A jelen és a jövő izgat nem a múlt :) 25/F
2015. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ami egy férfinak dicsőség, az a nőnek szégyen.

Anyáink, nagyanyáink nevelési tanácsai, és ezt a férfiak olyan szívesen veszik, mert nekik felmentés a nők hajkurászására.

2015. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
mert kell olyan a francnak akiben megfordult a fél város! meg az ilyen nőcskék nem valami hűségesek!
2015. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna az már a múlté, ha jól kijövünk és tetszünk egymásnak, akkor minden rendben, az a fontos, hogy most milyen.
2015. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
ha egy pasi nőcsábász az nagyon jó képűnek kell lenni meg érteni a nőkhöz! ellentétben 1 nőnek elég elkiabálni magát hogy fiúk valaki sexelni?! és már is ott van 20 pasi aki közül válogathat ! ennyi a képlet
2015. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Ez a társadalmi kettős mérce.

Ha egy férfi kövér, de nem egy guruló alma, akkor macis. HA egy nő, akkor el van hízva.

HA egy nő dugott egy buliban, akkor egy ri banc. Ha a srác, akivel volt, akkor nagy arc.

Ha egy férfi böfög, akkor vicces, ha egy nő, nos nem tudom, egyik se mer nyiltan.

de ha egy nő 20 évesen szűz, akkor büszke lehet magára, ha egy férfi, akkor egy béna alak. Ha egy nő akar mondjuk óvodában dolgozni, vagy gyerekekre vigyázni háznál, akkor lehet, ha alkalmas rá. Ha egy férfi, akkor nem tud, mert attól félnek, megdugja a gyereket.

Ha egy nő és egy férfi gyereket vállal, de szét mennek, a nő kapja majdnem mindig a gyereket.

Ha egy nő homoszexuális, akkor az "szexi" és nézik sokan. Sőt, bulikban divat.

Ha két férfi homoszexuális, akkor azokat rendszeresen verik és beszólogatnak nekik egy kézen fogásért is, nem hogy csókért.

Mindkét nemnek megvan a maga átka a társadalomban.

2015. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Engedd meg, hogy nekünk, értelmes férfiaknak ez zavaró legyen. Ugyanis mi nem dugunk meg fűt-fát.
2015. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én se dugok mindenkivel, így joggal várhatom, el, hogy ő se tegye.
2015. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Zavarna.Ha előttem egy könnyűvérű ribi volt, akkor alattam is az...csak idő kérdése lenne,és kibújna a szög a zsákból.
2015. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!