Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ismerkedésnél előnyös módszer lehet, ha egy az átlagosnál lényegesen szebb lány barátom szólítja le a kiszemelt hölgyet, és ő mutat be neki?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem :D Ennek mi értelme lenne? Ha nem érdekelne, nem tetszene egy srác, akkor se érdekelne ha maga a pápa mutatna be neki.

Inkább furcsállnám a helyzetet, miért nem tud magától bemutatkozni a szerencsétlen. Ez csak akkor oké, ha az adott lány valami közös ismerősünk lenne.

2015. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, ez legfeljebb hátrányt jelenthet. Nem tartanálak valami tökösnek ezek után. A csaj külleme meg hogy jön ide? :D Veled kéne potenciálisan összejönnöm, nem vele.
2015. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyrészt azért gondoltam, mert sok a félénk lány, és nyilván ha egy másik lány nyitja meg őket, az elsőre nem tűnik olyan ijesztőnek, illetve talán jó fényben tüntetne fel ha látná hogy egy másik szép lánnyal vagyok, nem az jönne le hogy kiéhezett forever alone vagyok, akik már bármivel beérné.
2015. szept. 6. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez csak a te fejedben működik így, elég nyilvánvaló lenne, hogy ha az átlagosnál lényegesen szebb lánybarátod van, akkor néha rá gondolsz maszturbálás közben, és ha nem feküdtetek még le, az leginkább rajta múlt. Legalábbis, én egészen biztosan erre gondolnék.


Mindazok mellett, amit a többiek mondtak. Részemről inkább hátrányos lenne. Amúgy is könnyebben megnyílok férfiaknak, a nők mindig potenciális ellenfelek.

2015. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz/akarsz nyitni és egy másik lánnyal szólíttatod le, az már lendületből rossz benyomást kelt. Nem azért, mert a férfinak kéne mindig és mindenhol kezdeményeznie, mondván ez a kötelessége, hanem mert neked tetszik és te akarsz tőle többet, akkor pedig neked kell megemberelned magad és bátorságot venni. Az ilyen oldalazós trükközés őszintétlen, zavaró.
2015. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon hamar nagyon sok határozott negatív vélemény érkezett, és logikus is amiket mondtok, szóval az ötlet jegelve :D
2015. szept. 6. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, mivel a csaj csak a haverod, ugyanúgy lehetsz "foreveralone". Ketten kellenek egy kapcsolathoz, és semmi garancia rá, hogy te voltál az, akinek nem felelt meg a lány, sőt, ha kivételesen szép, több eséllyel történt fordítva a dolog. Szerintem jobban jársz, ha te magad kezdeményezel.
2015. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, akár egy édeshármast is összehozhatsz velük :D
2015. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!