Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan fiú, akit elrettent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, akit elrettent, ha a kiszemelt lánynak sok fiú barátja van, akikkel rendszeresen találkozik?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En nem rajongok az ilyenert.
2015. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyik fiú ismerősöm ezért dobott egy lányt pár randi után, mert nem igazán tolerálható. Figyelj, Te sem örülnél, ha a pasidnak sok régi helyes lány ismerőse lenne, aki mindig a nyakába ugrik találkozáskor. Csak gondolj bele...
2015. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem tolerálható egy barátság?

Engem amúgy nem zavarna, ha megölelné valaki a barátomat. Az ölelés nem egyenlő a szexszel :)

2015. jún. 3. 22:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna. A bizalom a legfontosabb egy párkapcsolatban. Ha az nincs, szeretet sincs. Úgy se csalna meg, ha pedig mégis, akkor egyébként sem szeretett, tehát nincs is miről beszélnünk.
2015. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Minek 'tartod' ezt a sok fiubaratot?

A legtobb ferfit zavarja, ugyanis ez sok mindenre utal /sok fiubaratja a csinos lanyoknak van, a sok fiubarat kozul pedig szamos nem baratsagbol pajtizik csinos lanyokkal, ez tobbnyire a csinos lanyoknak is nyilvanvalo, ezert ha megis 'megtartja' baratnak, ez eros kerdojelet rak a megbizhatosag tulajdonsaga moge, ugyanis semmi nem garantalja hogy a legfrissebb fiubarat nem tudja becserkeszni/

2015. jún. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Amit itt írnak páran az úgy marhaság, ahogy van. Én ismerek nagyon csúnya kövér lányokat is sok fiú baráttal, átlagos lányokat is sok fiú baráttal, meg csinos lányokat is sok fiú baráttal. Részemről az átlagos kategória vagyok, nincs is lány barátom, max pár haver, csak fiú barátaim vannak. Programozni tanulok és online mulitplayer játékokkal töltöm a szabadidőmet. Hol találjak ehhez lányokat? Akad persze mindig 1-2, de velük meg pont a világnézetem egyéb részei nem egyeznek, mivel 2-3ból tudok egyszerre válogatni és 200-300 srácból, persze h köztük találok olyat, akivel szorosabb lehet a barátság. Engem se zavar, ha a barátomnak vannak lány barátai. Sőt, jó is ha vannak neki, mert aki EMBERKÉNT kezeli az ellenkező nemű egyedeket, az sokkal jobban képes megérteni a problémáimat, nem általánosítani, férfi-nő közötti ellentétekkel hülyíteni, féltékenykedni, stb. Csomó problémától megkímél. Aki csak azonos neműekkel hajlandó barátkozni, azzal sincs minden rendben. Én se vagyok normális, de szerintem ott is van valami gond az ember fejében. A másik nem tagjai is emberek. 23L
2015. jún. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

na jó, a kockaság az más életforma, más szociális hálóval:) Én valódi életet élő fiatalemberekről beszéltem, akik a szabadidejüket odakint társaságban töltik.

volt egy kocka barátnőm, (ezért is lett vége, mert én meg nem vagyok az) szoval ja igazat szólsz, a mmokban 2 perc aatt "barátod" lesz a másik, de én "régivágású" személyes témákra gondolok, amikor barátságról van szó.

2015. jún. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Engem tuti zavarna. Hagynám a lányt a fenébe, jöjjön össze valamelyik fiú barátjával.
2015. jún. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én átlagos lány vagyok és úgy vannak fiú barátaim :D

Ha akartunk volna már rég összejöttünk volna valamelyikkel.

Amúgy igen én is szeretném ha lennének lány barátai a pasimnak mert akkor tényleg emberként tud kezelni nem csak prédaként minden lányt :)

És hogy minek tartom őket? Mi az, hogy minek? Azért, amiért a barátnőimet is. Ők is ugyanolyanok, csak más van a lábuk között.:)

2015. jún. 4. 12:35
 10/15 anonim ***** válasza:

"Ha akartunk volna már rég összejöttünk volna valamelyikkel. "


pontosan erről beszéltem.

2015. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!