Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem szórakozóhelyen, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem szórakozóhelyen, és nem más ismerősökön keresztül bemutatva találkozott a párjával, illetve nem iskolában, munkahelyen, és nem netes társkereső használatával, az hol és milyen módon jött össze a barátnőjével/barátjával?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
A Marson találkoztunk össze. A páromat az oroszok lőtték ki anno, engem pedig az amcsik. Éppen elfogyott a levegőm mikor a barátnőm megérkezett és adott az ő tartályából így gyakorlatilag megmentette az életemet. Az amcsikkal jöttünk haza.
2015. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Bordélyházban, gondolom. :D
2015. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Repulon
2015. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi szorakozohelyen. Egyutt elunk es komolyan tervezunk tovabbra is.

De lehetett volna repulon, vonaton, villamoson, buszon, polgarmesteri hivatalban, futasnal, edzesen osszeismerkedni. Az elozo elettarsam is szorakozohelyrol volt. Az elozo hazibulibol. En is azt gondoltam, hogy szorakozohelyen nem lehet komoly kapcsolatot akaro ferfivel ismerkedni. N

2015. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Parosodj csaladon belul. Erre ez a megoldas maradt. Minden ertelmes lehetoseget kizartal.
2015. szept. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

1-2-5:

Ti nektek mi bajotok van?


Olyanról nem hallotok, hogy egy fiú megszólít egy neki tetsző totál ismeretlen lányt a buszon/boltban/plázában/utcán és hasonló helyeken?


1 barátnőmmel úgy jöttem össze, hogy a buszon megkérdeztem tőle nem-e ismerjük egymást az egyik egyetemi órámról. (Persze ez csak kamu volt, hogy megszólítsam.)

1 másikkal meg úgy, hogy a Lidl-ben megkérdeztem hogy melyik fajta zacskós kenyeret lenne érdemes vennem. (Persze ez is csak kamu ok volt arra, hogy megszólítsam.)

2015. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

engem időnként felcsípnek.

odajött megkérdezni a lány hogy mennyi az idő és hogy hol van az utca amit keres.

eléggé ki volt rittyentve úgyhogy kérdeztem hova megy ilyen csinin mondta,hogy randira,de nem talál oda,úgyhogy elkezdtem dumálgatni vele végül velem randizott.

2015. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy internetes közösségi oldalon (donna.hu) (nem társkereső oldal!!!) ismertem meg a páromat. Két és fél éve vagyunk együtt boldogan. :)
2015. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kb csak az utcán, boltban, és hasonló helyeken való megszólítás maradt. :D
2015. szept. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A jelenlegivel pont ismerősön keresztül.

De korábban volt, akivel nyaralás közben a Balatonnál ismerkedtünk meg. Egyébként másoktól hallottam olyat is, hogy ilyen szervezett buszos nyaraláson, ahol ugye egy busznyi idegen ember nyaral együtt és nyilván megismerkednek a végére.

Olyan is volt, aki színházban szólított le, pontosabban utánam jött a végén.

Olyan is, hogy elmentem egyedül moziba, és amikor kifelé jöttem, leszólított, hogy ugyan miért vagyok egyedül :)

Volt olyan, hogy az ic-n mellettem ült egy szimpatikus srác és végigbeszélgettük az utat.

A legutóbb egy koncerten kezdeményezett, aki pont mellettem állt.


Persze ezek mind véletlenszerű események. És nyilván nem lett mindből kapcsolat. De ismerkedni tényleg bárhol lehet, bárhol adódhat ilyen szituáció. Csak nyitott szemmel kell járni, és persze lehetőleg nem otthon ücsörögni. Amióta van párom és nem nagyon járok semerre, ezek a szituációk is megszűntek. Amikor aktívabb voltam és minden nap mentem valamerre, akkor viszont rengeteg ilyen adódott.

2015. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!