Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves szebbik nem, szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves szebbik nem, szerintetek lehet esélyem szórakozóhelyen ismerkedni hölgyekkel, ha alapvetően félénkebb vagyok, és erre az imidzsre szeretnék építeni?

Figyelt kérdés
A külső megjelenésem szerintem rendben van, kommunikációval sincs gond szerintem, viszont látszik nagyon rajtam hogy félénkebb vagyok főleg ha egy szebb nővel kell beszélnem.
2015. szept. 6. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem egy dominát fogsz ki, akkor nem túl esélyes, hogy bármely nő is értékelni fogja a félénkséged, ez kb. olyan, minthogy a zsírfetisisztákon kívül senki nem jön össze valakivel csak azért, mert dagadt, mert akárcsak a kövérség, a félénkség is egy alapvetően nem vonzó tulajdonság, pláne egy férfinél, akiknél a bátorság és a magabiztosság egész konkrétan társadalmi elvárás.

Bocs, hogy kipukkasztottam az itteniek rózsaszín álombuborékát, cserébe anyázhattok és lepontozhattok, ha ettől jobban érzitek magatokat.

2015. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen erre az "imidzsre" nem lehet építeni. Esély mindig van persze, de ha általánosságban beszélgetünk, szórakozóhelyen eleve nem lehet kapcsolatra lelni, max egy éjszakásra, na az arra vehető lányok meg elvárják a magabiztosságot. Kivéve a dominák, akik vadásznak vagy a nagyon részegek...Nem akarlak lebeszélni semmiről, de máshol ismerkedj!!! Járj nyitott szemekkel!
2015. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
semmi gond, de odaírhattad volna hogy N vagy F
2015. szept. 6. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, a szépség meg relatív, ergo bárki lehet a szebbik nem tagja, ami mellesleg olyannyira ostoba terminus, mint amikor a férfiakra úgy hivatkoznak, mint a teremtés koronái...
2015. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az "imidzs" szó után egy ilyn kis rossz metroszexuális csávó ugrik be: [link]


Remélem a designe szó is a kedvenced.

2015. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, a szebbik nem kifejezést a nőkre szokták alkalmazni,, ugyanúgy, ahogy a gyengébbik nem szavajárást is, mégis vannak kifejezetten csúnya, vagy súlyemelő erős nők. Ennek megfelelően nem írtam oda, hogy nő vagyok. :)
2015. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező sub vagy?Férfi vagyok
2015. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!