Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Működőképes módszer arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működőképes módszer arra, hogy pincérnőket szedjek fel?

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 21:55
 1/10 Clark Kent.. ***** válasza:
45%

Ha jól emlékszem Neil Strauss: The Game (magyarul "A játszma") című könyvében találsz olyat. Bár ezek nem gyakorlati tanácsok, hanem megtörtént élethelyzetek megörökítése abból a közösségből, ahol a szerző 2 évet töltött.


Érdemes elolvasni, hogy a felszedő művészek hogy csinálják.

2015. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
nagy borravaló, kaja dicsérése, szemezés, finom érintés
2015. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

jaja.

a játszma című könyv 156. oldal.

2015. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

tudod ,a pincerno nem egy kulonallo "faj" ,hanem kulon-kulon emberek ,eltero szemelyiseggel es gondolkodassal.ergo ,van amelyiket fel tudod majd szedni ,es lesz olyan is akit nem.

en 1,5 voltam pincerno ,csakazert is voltam mindenkivel kimert ,nem ismerkedtem ,nem fogadtam el ha meg akartak hivni.

nem tudom ,miert ez a sztereotipia ,hogy a pincernok konnyuveru ,buta nok?

2015. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Clark Kent.. ***** válasza:
50%

@23:27


Szerintem senki sem mondta, hogy a pincérnők könnyűvérű nők lennének, én sem mondom.


Való igaz, hogy különböző személyiségűek, viszont a felszedésükhöz tényleg kell valamilyen módszer, a következő okokból kifolyólag:


1. Mivel munkában vannak, nem igazán érnek rá beszélgetni.

2. Szinte minden pasi őket akarja felszedni [ha csinos]. (Volt egy pincérnő osztálytársnőm, ő mesélte, hogy sokan flörtölgettek vele).


Következtetés: Egy pincérnő nem fog csak úgy akárkivel leállni...


Teljesen nyilvánvaló tehát, hogy kell valamilyen módszer, amiből el tudjuk érni, hogy a pincérnő legalább egy pár percet szánjon ránk, amíg megbeszélünk egy randit, vagy legalább ideadja a telefonszámát.


Szerintem ebben nincs semmi rossz.

2015. szept. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
BMW-vel menj az értterembe, nézzél ki kXrva jól, adjál ötvenezer forintos jattot.
2015. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

>nagy borravaló, kaja dicsérése, szemezés, finom érintés


Lol, persze. A pincérnőkkel mindenki ezt csinálja, le se sza­rják, ez a munkájuk.

2015. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7, akkor esetleg egy durvább érintés? mondjuk egy emberes seggrepacsi? azt csak észreveszi
2015. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint bármilyen nőnél: jól kell kinézni.
2015. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: valószínűleg abban is volt már részük, és nem hiszem, hogy sok van köztük, akit így lehetne felkszedni :D
2015. okt. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!