Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lánynak alacsony az önbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak alacsony az önbizalma, nem hiszi el, hogy neki "jó" pasi is járhat, mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

sajnos elég gyakran "félrenyúlt" a pasik terén, kihasználták. Most olyan van, olyan lehetősége, hogy "el se hiszi". Nem hiszi el, hogy valaki igazán szeretné. Nem is él a lehetőséggel, elengedi a füle mellett.


Az ilyen lányokkal mit lehet kezdeni? Tudom, sok türelem.


2015. szept. 7. 02:00
 1/7 Clark Kent.. ***** válasza:
Semmit. Volt már egy ilyen esetem, nem csináltam semmit, hanem tovább léptem olyan lányokhoz, akik elhitték azt, hogy megérdemeljük egymást.
2015. szept. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Te lennél az a férfi?

Türelem,türelem, türelem.

Elcsépelt, de nincs más.

Éreztesd vele,fontos neked, folyamatosan pozitívan állj hozzá, dolgozni kell az önbizalmán.

Beszélgess vele a múltbéli dolgairól, gyerekkorról, tönkrement párkapcsolatokról,a hibákról,rosszról a múltjából.

Világíts rá mit gondol rosszul, egyes esetekben vedd le a terhet a válláról,érvelj.

Az ilyen önbizalomhiányos embereknek bőven van olyan a múltjában,ahol indokolatlanul magukat hibáztatták, hibáztatják.

Amint ezek feloldódnak, a jelenben is jobb lesz a helyzet.

Vagy van az a lehetőség, amit itt már tanácsoltak, hagyd a fenébe.

Ezt neked kell eldönteni, megéri-e?

Az eredmény sajnos kétséges,viszont ha sikerrel jársz,az ilyen emberek nagyon tudnak szeretni.

2015. szept. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

"Az ilyen lányokkal mit lehet kezdeni? "


Szarni rájuk 6 emelet magasról.

Az ilyeneket (túl) sokáig kell gyúrni ahhoz, hogy elhiggyék te szereted őket. Az ilyenek sajnos túl ostobák ahhoz, hogy különbséget tegyenek ember és ember között, az ő világnézetük szerint minden férfi csak a lyukat látja bennük, mindezt pedig azért hiszik, mert volt egy-két rossz tapasztalatuk, ilyen logika mentén én meg kiírhatnám a világ összes lovát, mert az az egy, amin én életemben lovagoltam, ledobott és megrúgott engem és rossz tapasztalatokat szereztem őket illetően.

Az ilyen nőkre ne fordíts semmi energiát, mert esélyes, hogy semmit se érsz el, a lelki békédet pedig ne öntsd nyakon egy hordónyi stresszel, mert ahogy fentebb említettem, rengeteg időt és energiát igényel egy ilyen nő megnyerése és hacsak nem az a hobbid, hogy hónapokig szeretsz embereket győzködni, akkor nem ajánlom, hogy foglalkozz ilyen nőkkel. Az ilyenekről érdemes tudni, hogy arra vágynak titkon, hogy körülugrálják őket, mert azt látják maguk körül, hogy ilyen az ideális női lét és ők is részesedni akarnak belőle valamilyen szinten, ezért azt a kevés embert, aki egyáltalán kezdeni mer velük meglehetősen sokáig váratják, közben meg kéretik magukat, mint egy versailles-i madám az álarcos bálon.

Lényeg a lényeg, a befektetett energiád egyáltalán nem térülne meg, csak az idődet vesztegetnéd és ha sikerülne is az üzlet, akkor is csak egy kényes muffot kapnál, aki bármelyik pillatatban visszaeshet abba az önsajnálatban, ahonnan te egyszer már nehezen ugyan, de kihúztad.

2015. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

>Tudom, sok türelem.


Sajnos ennyi. Ha úgy gondolod, hogy megérdemli a lány és a kapcsolat potenciálja, hogy belefektess, akkor tedd, amit a #2-es írt.

2015. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Sok türelem? Meg a nagy f......t! Egy párkapcsolat nem erről szól! Az a minimum és elvárt hogy a másik fél is NORMÁLIS legyen! És kölcsönösen megadjunk egymásnak mindent.
2015. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Clark Kent.. ***** válasza:

"Az eredmény sajnos kétséges,viszont ha sikerrel jársz,az ilyen emberek nagyon tudnak szeretni."


-->Szép mese. :-)


A kőkemény valóság azonban az, hogy a párkapcsolatnak két összetevője van: az egyik a bizalom, a másik pedig a vonzalom. A párkapcsolatban ezt ugyanúgy táplálni kell, és ha ez nem történik meg, akkor ahogy enyhül a vonzalom és a bizalom úgy lanyhul a másik fél érdeklődése és ragaszkodása is, míg végül teljesen eltűnik. Ennek pedig semmi köze nincs ahhoz, hogy milyen módon jöttek össze. Ha el is kezdenek járni, akkor a módszerétől függetlenül ugyanazt fogja elérni, mint egy olyan nőnél, akivel 2 hét alatt jött volna össze.

2015. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Clark Kent


Mese?

Nem vagyok Andersen,nem szokásom mesélni,a válaszaim nagy %-nak tapasztalat,információ, az alapja.

A Kérdező feltett egy kérdést,válaszoltam rá.

Nem azt kérdezte,miért ne próbálja meg a lánnyal!

Igaza van az itt válaszolóknak, ez egy nagyon kétséges "vállalkozás",kevesebb az esélye a happy endnek, mint a buktának.

A Kérdező majd eldönti, megéri-e neki?

2015. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!