Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet érezni csókolózásnál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet érezni csókolózásnál? (minél több vélemény jöhet) (lent)

Figyelt kérdés
Érezni a magasság különbség? Például ha a lány 162 cm és mondjuk olyan 180 -190 cm körüli a fiú. Ilyenkor lejjebb kell hajolni a fiúnak vagy egyáltalán nem érezhető ez? Titeket zavar a magasság különbség? :)

2014. dec. 22. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet érezni, én is kicsi vagyok,de imádok pipiskedni :DD
2014. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lány kicsikét nyújtózkodik, a férfi terpeszbe áll, hogy "kisebb legyen" kicsit lehajol, akkor nem gond. Meg biztos nem csókolóznak hosszasan ilyen pozícióban, üljenek le stb. Meg lehet oldani.
2014. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, semmi kedvem közben kitörni a nyakam a lehajolgatásban.
2014. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
H valaki csókolózni akar megoldja, 170 kb vagyok bár nem mérem és simán percekig smároltunk egy 182 magas csajjal
2014. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 162.cm vagyok a barátom pedig 192.cm nekem nem számít a magasság különbség és barátomnak sem:3 imádom :3 egyébként igen picit le kell hajolnia én pedig labujjhegyre szoktam állni:3 vagy ha magassarkú van rajtam akkor csak ő hajol le picit és ez nálunk nem probléma:3 meg van mikor egyszerűen megmarkolja a fenekem és az ölébe vesz úgy csokolozunk:3
2014. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

163cm vagyok a barátom 206cm és semmi próblémánk nincs :) te pipiskedsz ő lehajol :P ennyi


(Én imádomh ilyen magas :D)

2014. dec. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ja akkor majd hordok magamnál sámlit, hogyha alacsonnyal jövök össze, hogy mikor kell majd rááll.
2014. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem kell sámli, csak valami közeli tárgyra feláll azt ennyi
2014. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Zalosth nevű felhasználó


neked ezért nem lesz sosem barátnőd.... :D

2014. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

neeem a fiúnak nem kell lehajolni,a lány gyorsan zsiráf nyakat növeszt a smároláshoz,aztána végén az visszahúzódik....

18.28 centi különbség van aszájuk közt mégis,hogy "hidalnák át" a különbséget?

ja és nyilván érzi az ember ha lehajol,és a lány is érzi,hogy lábujjhegyen áll,és felfelé csücsörít...

de a kérdés zavarobb,nem az,hogy magasabb vagyok a bnőmnél.

2015. jan. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!