Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem adnak legalább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adnak legalább egy esélyt a nők ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Mindenki visszautasít, sokszor elég csúnya módon. Szerintem nem vagyok rossz ember, tudom hogy vannak rossz külső tulajdonságaim, de ezek ellen amit tudtam megtettem. Nem értem, hogy miért nem lehet egy esélyt adni nekem, hogy megmutathassam milyen ember is vagyok valójában. Első látásra mindenki eldönti, hogy én nem kellek neki. Pár másodperc alatt. Pedig kulturáltan, normálisan hívom őket el egy randira, beszélgetésre. Mit csináljak, hogy egy esélyt kapjak?

2015. szept. 8. 12:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
9%
üdv a klubban! mert felszínesek a "nők" így van még esélyt se adnak hogy megismerjenek annyit mondanak alacsony vagy nekem olyan pasi kell aki magas! mit csinálj? légy bunkó vagy gazdag vagy játszd el hogy az vagy a buta nőket simán át tudod verni
2015. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
8%
Alkoholista életmódot fojtatsz? és meglátszik nagyon az ital rajtad? mert maximum ez lehet a problémád gyökere.
2015. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt. Nem is drogozok és nem is dohányzok. Már volt olyan nő, aki ezeket a dolgokat negatív tulajdonságként kezelte. Szerintem ezeknek pozitív dolgoknak kellene lennie.
2015. szept. 8. 12:54
 4/29 anonim ***** válasza:
67%

Azert ne alltalanositsanak az urak mert nem Minden no ilyen csak meg Kell talalni azokat akik meg hisznek abban hogy nem a kulcsiny szamit.

18/L

2015. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Én 29éves férfi vagyok. Nem voltam még nővel. Nem iszom nem dohányzom nem drogozom. Félénknek sem érzem magam. Sportolok 185cm és 84 kiló vagyok. Adok magamra öltözködésemre. Nem vagyok bunkó. Gazdag sem vagyok. Nem sok mindenem van. Egy nőnek sem kellettem.
2015. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Hol és pontosan hogyan próbálkozol?
2015. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
6os 5ös vagyok. Sajnos nem könnyű. Több társkeresőre is regisztráltam. Több száz levelet küldtem már nőknek de egy sem ír vissza. Nem értem pedig csak beszélgetni szeretnék. Nem vagyok nyomulós. Nem vagyok tini így diszkóba sem mehetek a tizenévesek közé onnan már kinéznek. A baráti körömbe meg nincs egyedül álló nő. Marad az utca. Naponta 4-5 nővel próbálok beszélgetést kezdeményezni. Bárhol akár boltba vagy buszon. De nem akarnak beszélgetni de még szóba állni sem. Máshol ismerkedni nem tudok.
2015. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen férfiak akik itt kérdezik, hogy ők ilyenek és ilyenek mégsem kellenek senkinek.. mégis miért ne találkozok legalább eggyel? :D Mert pl én szívesen találkoznék olyan pasival aki nem cigizik nem iszik, mert számomra ezek fontosak.
2015. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8as Én itt vagyok és ilyen.
2015. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

Egy javaslat. (Habár nem tudom milyen módon, hol próbálkozol.)


A sejtésem, hogy rosszul próbálkozol. Ha ennyire nem adnak neked esélyt, és azt írod, hogy meg sem tudod mutatni milyen ember vagy..tehát 2 mondatnál többet egyikkel sem beszélsz, akkor hiába hívod el őket. Főleg ha ezt tapasztalod. Azt kéne elérned, hogy beszélgess velük, mielőtt bármi egyébre hívnád őket.


Ha ott vagytok egy szórakozóhelyen, kártyapartin, koktélpartin, bálon, vagy bármi olyan helyen, ahol az ember ücsöröghet egy pultnál, egy asztalnál a kis gyümölcslevét, alkoholt szürcsölgetve, akkor nem úgy hívjuk el a másikat, hogy van kedved beszélgetni/eljönnél randizni, stb. mindezt rögtön egy köszönés után.


Mellém nem egyszer ültek le a pult mellé, vagy megkérdezték leülhetnek-e az asztalhoz és ott beszélgetésbe elegyedtünk. Aztán 15 perc után meghívtak egy italra, és akinél úgy gondoltam ott elfogadtam, akinél nem, ott nem fogadtam el. Ezzel is jelezve, hogy elért-e bármit a 15 perc alatt. Ha ezek a srácok csak úgy odajönnek hozzám egy szórakozóhelyen, hogy van-e kedvem egy kicsit félrevonultan beszélgetni, vagy egyből meghív egy italra/randira, akkor a válaszom egyértelmű nem. Így volt néhány, akikkel többet találkoztam, az egyikből pedig komoly kapcsolat lett. Pedig mindnek nemet mondtam volna, ha rosszul kezd.


Szóval ezt csak azért mondom, mert azt írtad pár másodperc alatt döntenek. NE kelljen dönteniük pár másodperc alatt. Alakíts magadnak ki olyan helyzetet, ahol nem kell döntenie ilyen rövid idő alatt. Pl. leülsz az asztalához (minden hátsó szándék nélkül), vagy a pultnál épp mellé ülsz.

Ezt ugyanúgy be lehet játszani egy parkban is, ha épp nem nagyon van szabad pad. És nem kell rögtön letámadni, hogy leülsz és egyből érezteted vele a szándékod. Csak beszélgess..ne érezze, hogy te ide most randira hívás céljából ültél le. Így beszélgethettek egy jót, aztán ha úgy látod, akkor kérdezd meg, hogy meghívhatod-e egy kávéra/teára/fagyira. Ha ezekután is lekoptatna, akkor így jártál, de azért csak hasznodra vált ez a tapasztalat.

2015. szept. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!