Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehetséges olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges olyan lányt találni, főleg a 14-17 éves korosztályon belül, akik a fiú külseje ellenére is adnak esélyt neki az ismerkedésre, hanem legalább is barátkoznak, ha nem is jön be a srác nekik?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, hogy alányok miért utasítanak egyből el eegy fiút a van barátom szöveggel vagy, a bunkóbbak a hogy nézel ki,húzzál innen stílusúval, amikor az ismerkedés nem azt jelenti, hogy muszáj járniuk is. Lehetnének barátok is például. Én fiúként sok lánnyal ismerkedem neten, sosem utasítom el azokat a lányokat sem,a kik nem jönnek be. Élőben kevés lánnyal volt részem ismerkedni, de ott tapsztaltam ezt az azonnali nagy elutasítást inkább.

2012. aug. 27. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
MERT A MAI LÁNYOK *************************!!!!
2012. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldj üzibe 1 képet
2012. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha tanulnál a visszautasításokból?

Különben volt, hogy elmentem a leggázabb cuccomban berúgni, és még úgy is csak úgy tapadtak a lányok.

Egyszerűen nem kifogás... Ha gondolod segítek öltözködni, ha ez a baj.

2012. aug. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Járás szempontjából a szokásos "külső megfog, belső megtart" idézet híve mindenki, aki meg nem, az hazudik.barátság szempontjából én régen barátkoztam olyan fiúkkal akik nem voktak az eseteim 18/L
2012. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
-.-
2012. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehet.A legjobb baratnom paija sem helyes megis nagyon elvannak. Ne izgulj, majd talalsz olyat. 14/L
2012. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled,ha gondolod írhatsz.15L
2012. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb ilyen idős lánynak nem azért kell pasi ,hogy szeressék egymást és legyen valaki akiben megbíznak ,akivel jól érzik magukat ,hanem azért ,hogy a pasi jól nézzen ki (kb. mint ha egy divatlapból lépett volna ki) és lehessen vele villogni az utcán , a suliban , a bulikon vagy a haverok/barátnők előtt (tisztelet a kivételnek).Igazából ezt én sem értettem soha.Én meg úgy vagyok ,hogy eddig sokan kinéztek már maguknak és amikor megtudták ,hogy pl. milyen zenét hallgatok akkor rögtön kiestem a kosárból.Pedig igazából szinte mindenkivel elvagyok pl. osztályból is.Együtt hülyülünk ,"csövelünk szünetekben meg ilyenek.De csak haverok vagyunk.Nem tudom manapság mi ez a finnyásság.Attól ,hogy egy fiúval valaki jól érzi magát ,attól még nem kell feleségül menni hozzá.

14/L

2012. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Manapság a fiuk ritkán írnak rá valakire csak barátkozás céljából..Meg az internet nem a legmegfelelőbb hely erre szerintem. Én pl. biztos nem barátkoznék neten.. a monitor előtt bárki ülhet..
2012. szept. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!