Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen bemutatkozás kelti fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bemutatkozás kelti fel az érdeklődéseteket Tinderen?

Figyelt kérdés

Mivel sokan nem ismerik, ezért ezzel kezdem: a Tinder egy ismerkedős alkalmazás telefonra, amiben néhány kép, keresztnév, életkor, és egy rövid bemutatkozás alapján lehet eldönteni, tetszik-e az adott ember. Utóbbi nekem eddig üres.


A kérdés elsősorban 17-27 éves lányokhoz szól, de olyan fiúk is válaszolhatnak, akiknek valami frappáns szöveggel sikerült jól az ismerkedés. Az eddig látottak alapján lenne néhány ötletem, ehhez is kérném a véleményeket, illetve újabb ötleteket.


Néhányan odaírják a városukat. Lehet, hogy ennek csak azért nem látom értelmét mert budapesti vagyok, de ha nagyobbra állítom a távolságot, akkor is nagy eséllyel ki lehet következtetni, melyik környéken lakhat az illető. Aztán vannak, akik a korukat is, pedig az alkalmazás magától kiírja, ezt mondjuk nem értem (??). Több helyen láttam az egyetemet, szakkal, ez jó ötletnek tűnik. Sportot nem tudom, érdemes-e, ha nem vagyok benne kiemelkedő, csak hobbi. Magasság is szokott lenni: kissé alacsonyabb vagyok az átlagnál, és tudom, hogy ez nem olyan szörnyű, mint az itteni válaszolók szerint, de ebben is bizonytalan vagyok, kiírjam-e. Csillagjegyet nem sokszor láttam, de az enyém leírása nagyon jellemző rám, persze kérdés hogy ez mennyire érdekli a lányokat. Volt, aki MBTI személyiségtípust írt, szerintem ez lenne a legjobb, de egyrészt itt nekem mindig más jött ki, másrészt ezt nem sokat ismerik. Az olyanoknak nem látom értelmét, hogy odaírjam, hogy szeretem a mátrai borzaskát meg a sört, vagy hogy nem szeretem az iPhone-okat. A "kedvenc" dolgokat egyébként is jelzik a Facebook kedvelések, meg azért ez nem olyan érdekfeszítő :) A flegma, "művész" bemutatkozásokat meg legszívesebben jelenteném, ez áll a legtávolabb tőlem. Instagramom nincs, és nem is lesz.


Várom a véleményeteket :) Kicsit elveszettnek tűnhetek, de nincs bajom a külsőmmel, szöveg nélkül is vannak "matchek", de most elsősorban arra helyezném a hangsúlyt. Tudom, hogy nem vagyok lekésve semmiről, de néha úgy érzem hogy Räikkönen vasárnapi rajtja időben volt hozzám képest. Én is társas lény vagyok :) Trollok, "magasvékonyak", "ocsmányak", egyéb önértékelési frusztrációval kűzdők kíméljenek, köszönöm.


21/F


2015. szept. 8. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Személyesen már nem is Szabad társalogni, ismerkedni?? :D
2015. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogyne lenne szabad. Te hogyan szoktál kezdeményezni? :)
2015. szept. 8. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont az a lényeg az egészben, hogy olyan dolgot írj ki, ami rád illik, amiről úgy gondolod, hogy információval szolgál. Hiszen így pont azok fognak megtalálni, akik valamilyen szinten hozzád hasonlóak.

Ha valaki ír egy tippet, hogy mit és hogyan írj, akkor az már a tanácsadó embert fogja tükrözni, nem téged.


Egyébként nem használom az alkalmazást, sem más netes társkeresőt, de azért próbálom elképzelni, hogy mit is néznék egy ilyen bemutatkozás során.

Első körben azt, hogy az illető tud-e normálisan írni, fogalmazni. Nálam az olyan, aki 3 mondatot nem képes nyelvtani hibák nélkül, megfelelő központozással leírni, rögtön menne a levesbe:) De úgy látom, ezzel neked nincs gondod szerencsére...


Érdemes olyan dolgokat írni szerintem, aminek van mémi információtartalma, amiből közvetve lehet következtetni arra, hogy milyen ember is vagy. Ilyen lehet például a suli/munkahely (nem is kell teljesen konkrétan leírni, csak mondjuk "műszaki területen", "egészségügyben" stb.), érdeklődési körök, hobbik, jó és rossz tulajdonságok.

Ha már bemutatkozást írsz, akkor ne két mondatból álljon, de a túlzott részletgazdagság sem biztos, hogy szerencsés, mert az embernek olyan érzése lehet tőle, hogy "már mindent leírt magáról, mégis miről kérdezzek?".

Célszerű talán olyan dolgot beleírni, amibe lehet kapaszkodni, ami alapján el lehet indítani egy beszélgetést. Amolyan félinformációk, amik szinte megkívánják, hogy rákérdezzen az ember.

2015. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, és hasznos választ! Igazából itt 500 karakterben van lehetőségünk bemutatni magunkat, és nekem elég lenne a fele is. Inkább arra irányult a kérdés, hogy "hogyan", és nem arra, hogy "mit". Egy zöld kezet bőven megért, tudtam ötletet meríteni belőle, de érdekelnek a többiek is! :)
2015. szept. 8. 13:23
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, mennyire aktuális még a kérdés... :)

A hármas válasz tényleg hasznos, abból kiindulhatsz. :) Látom, azt írtad, hogy üresen hagyva is vannak match-eid, de én például alapból X-elem az olyan profilokat, ahol a bemutatkozás üres, vagy csak az illető magassága, vagy valami béna idézet szerepel. És igen, azokat is, ahol az a két mondat is hemzseg a helyesírási hibáktól. Bár tudom, hogy én mocskosul válogatós vagyok - nem mintha megengedhetném magamnak. :D

Szóval írj valami olyat, ami alapvetően tükröz téged, és egyedi. Még ha úgy is érzed, hogy egy idézet tökéletesen passzol rád, inkább fogalmazd meg a lényegét a saját szavaiddal. :) Szerintem a hobbi és a csillagjegy szerepeltetése nem tűnik rossz ötletnek. :) Esetleg feltüntetheted, hogy csak szexben gondolkozol, vagy kapcsolatot szeretnél. :)

26/L

2015. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted a többség elolvassa a bemutatkozást? :D Előnyös fotók kellenek, a szöveg csak sokadlagos tényező.
2015. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!