Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv. Milyen megszólítás lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Milyen megszólítás lenne jó egy 20 év körüli lány felé tinderen?

Figyelt kérdés
MIndig is nagyon béna voltam megszólításban. Valaki esetleg segítene, hogy egyszer végre nekem is sikerüljön?
2015. aug. 10. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem egy "Szia XY! :)" teljesen korrekt lenne :D
2015. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eddig jutottam én is. De utána még kellene valami az első üzenetbe tekintve, hogy akkor még nem egy időben fogjuk használni az alkalmazást.
2015. aug. 10. 21:08
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen mindegy mit írsz, úgysem fog visszaírni :D
2015. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Ja, akkor azt mondd, hogy bemutatkozó levelet, ne megszólítást. :D Írd le, hogy az adatlapja alapján szimpatikus, szívesen megismernéd jobban, ha ő is így érez veled kapcsolatban. Ennyi elég, amennyiben ki van töltve az adatlapod, ha viszont nincs, tömören írd le magadról a legfontosabbakat.
2015. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az utolsónak kell igazat adjak, hiába jelölt be néhány elég jó csaj, nagy részük bąszott visszaírni...

Én ezt írnám: "Szia, a képeid alapján nagyon szimpatikus lánynak tűnsz, szívesen megismernélek. Van kedved beszélgetni? :)"

2015. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 3-asnak adok igazat.
2015. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megvan rá az esély, hogy nem ír vissza és csak egónövelés miatt van itt, de 20 éves vagyok és soha nem volt komoly kapcsolatom, így ha nem próbálom meg, akkor nem is lesz biztos semmi. Csak egyszer kell hogy szerencsém legyen, többször nem. Ha meg nem sikerül, hát majd legközelebb.
2015. aug. 10. 21:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, én is így vagyok vele, csak 18 évesen, én is ezért töltöttem le a tindert. #5 voltam
2015. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia szépség!;) Egy M4-essel eljönnél velem egy pár körre? (ez csak viccnek szántam nem komoly mielőtt valami azt gondolná de poénbó ki lehet próbálni)
2015. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kenzo Tenma ***** válasza:

Már párba álttatok? Mondjuk gondolom igen, mert azthiszem anélkül nem lehet írni.


Szerintem egy szia elég kezdésnek, aztán írj valami olyat, hogy tetszett valamelyik képe (nézz ki egyet).

2015. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!