Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden házasság (vagy a döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden házasság (vagy a döntő többség) minősége leromlik pár év után?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hagyják akkor igen. Jobb esetben ennek nem kellene így történnie. Folyamatosan dolgozni kell a kapcsolaton, nem szabad elhagyni mondván már úgyis itt van.


Szóval minden házasságnál ez lenne, ha nem foglalkoznának vele. Magától egy kapcsolat sem marad fent.

A válások száma pedig azért nőtt meg ennyire, mert lusták vele foglalkozni az emberek hiszen úgyis olyan egyszerű kilépni belőle. Inkább lecserélik.

Anno meg kénytelenek voltak vele foglalkozni, nem volt nagy divat a válás. Bár tény, hogy sok esetben ott nem a szerelem miatt jöttek össze. Megcsalás meg persze ugyanúgy volt, csak nem verték nagy dobra. Na mindegy. Igazából kár nagyon összehasonlítani őket, mert csak egy két pontjában vonható párhuzam.


Én azok táborát erősítem, aki kitart a másik mellett és nem dobom el magamtól pár év után. Bár az is tény, hogy megfelelő embert választottam magam mellé és több éves kapcsolat után házasodtam és vállaltam gyereket, nem pedig hipphopp 1-2 éven belül. 23 évesen, a kapcsolatunk elején, ha becsúszott volna a baba, akkor nem tartjuk meg. Anyagilag megtehettük volna, de a kapcsolatunk nem tartott ott.

Nagyon sok ismerősöm így vállalt gyereket, így házasodtak.. Legtöbbjük azóta már egyedülálló anyuka.

2015. szept. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aperitif ***** válasza:
Nekem kettőből kettő :((
2015. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,mivel már annyira megismerés egymást a házasságban az emberek hogy elkünik az érdeklődés a másik iránt.Ezzel nem azt mondom hogy mindenkinél ez van de a többségénél igen ez.Én sokat teszek azért hogy érdeklődjön irántam de mindez felesleges harc ha a másikat egyáltalán nem érdeklődik már.Sokszor ezek az érdeklődés mentes kapcsolatok vallással végződnek vanak akik tovább győzködni magukat hogy hátha jóbb lesz,meg még meglett beszélni, de ritka ha egy eladósodott kapcsolatot meglehetősen menteni.Nagyon sok ismerősöm ebben a helyzetben van sőt én magam is úgy látom ha elvész a kapcsolatból az érdeklődés mert szerintem ez az alapja a kapcsolatnak akor jóbb másnál megtalálni azt mintsem semmitmondó tartalmaznak életet éljünk.
2015. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jo cikk ezzel kapcsolatban ( most vonatkoztassunk el kicsit az egyházi mivoltáról) érdemes elolvasni : [link]
2016. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik biztosan nem, hogy mennyi igen, mennyi nem azt meg nemigen lehet számolni.

Mivel sok a válás, azért jó részük valszeg nem volt jó döntés.

2016. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!