Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz normális párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz normális párt találni, és hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?

2015. aug. 12. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz találni normálisakat,rendeseket.

Szerencse kell hozzá!


Mindenkinek más az igénye,elvárásai ...

Hasonlót nehéz találni!

2015. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Normális lányt találni 18 év felett gyakorlatilag lehetetlen, mert nagyon kevés van, és mindnek van pasija. Normális férfit találni valamivel könnyebb, csak túl kell látni a külsőn.
2015. aug. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz volt. Akikkel találkoztam, randiztam (mert össze biztos nem jöttem volna velük) vagy bunkók voltak, vagy unintelligens barmok, vagy alkoholisták vagy anyuci életképtelen fiacskái vagy saját frusztrációjukat a nőkön kitöltő pszichopaták :) Volt sok rossz tapasztalatom, de a rengeteg szóba sem jövő pasi mellett megismertem 3 azaz három darab normális férfit, akik intelligensek, jó humorral rendelkezőek, törődőek, van életcéljuk és tesznek is érte és nem szobanövény szocializációs szintjén állnak.

Másik kérdésed: én őket mindet barátok által ismertem meg, a rossz tapasztalatokat pedig internet, meg utcán leszólítós esetekből szereztem.

Szóval kitartás, tudom, hogy nehéz, de nagy ritkán az ember talál kincset! :)


21/N

2015. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális nőt, eddig csak párkapcsolatban láttam.
2015. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Normális nőt, eddig csak párkapcsolatban láttam."


Igen képzeld mi abba születünk, áhh egyáltalán nem szenvedtünk meg ezer meg ezer katasztrofálisabbnál katasztrofálisabb randit mire megtaláltuk azt a férfit, akivel fenn lehet tartani egy működőképes, harmonikus és kiegyensúlyozott kapcsolatot. Nyilván az ilyen kapcsolatokért meg foggal körömmel küzd az ember, hogy jó maradjon és nem újakba akar beleugrani


3.as voltam

21/N

2015. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Nem azt írtam, hogy abba születtek, hanem, hogy abba vannak.


Milyen számodra a katasztrófális randi? Én mindig normális voltam a nőkkel, de még randi is alig-alig jött össze. Ott is közölték, hogy milyen jól érezték magukat, de maradjunk haverok. Aztán hallgathatom, hogy a jópasi mekkora gyökér volt mind randin, mind a kapcsolatban.

2015. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MolotovPunk ***** válasza:

Nehéz,de nem lehetetlen. :)

Ne szomorkodj.

Keresni akárhol érdemes.

Néha keresni sem érdemes,mert minden alakul magától.

2015. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy forgalmasabb helyen elég akár negyed óra is hozzá. Azokat keresd, akik egymásba vannak gabalyodva és látszik, hogy nagyon boldogok.
2015. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!