Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk /férfiak, mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk /férfiak, mi a véleményetek a "Vigyél el" c. műsor női szereplőiről és az ott megjelenő nőtípusról?

Figyelt kérdés

#Vigyél el
2015. szept. 8. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én a barátommal néztem és szerinte mind f...szhiányos és katasztrófa a viselkedésük. főleg volt egy szőke, köldökig kivágott ruhában
2015. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Sokat nem láttam belőle, mert unalmas, színvonal alatti műsor. Könnyen kapható, magukat felajánló nőcskék, akikben nincs egy szemernyi tartás, méltóság sem.
2015. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát elég sokfélék voltak, de tényleg kritikán aluliak. A tv előtt osztottam őket, a barátnőm meg sírt a röhögéstől közben:)
2015. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Annyi buta nőt egy helyen én még nem láttam.
2015. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem borzasztó felszínes nők voltak ott
2015. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Omg, az itt véleményt mondóak 30 nőről mondanak véleményt, úgy, hogy az 1 órás műsoridőben max 10 nő szerepelt, az is csak 1 mondat erejéig.


Kibszott felszínesek vagytok! nézzetek már magatokba!

2015. szept. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os, a műsor pont arról szól, hogy egy mondatból ítélik meg egymást és választanak. Pont ez kell a kmh... alacsonyabb rétegeknek. Mi ezért röhögünk csak rajta.


Csak nem jelentkeztél te is?

2015. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Petya89 válasza:

Szerintem is egy nagy szar az egész...még hogy normális srácot akarnak...műsorba nem is lehet komolyat nagyon...

Na meg "ááá mi nem vagyunk könnyen kaphatóak" dehogy nem..

2015. szept. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Felszínes,beképzelt ostoba pitsák gyülekezete!
2015. szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A műsor színvonala egyenesen arányos az ott megjelent "hölgyek"IQ szintjével! Felszínes, magamutogató, nulla embereket sikerül beválogatni, akiknek hangyányi eszük sincs, csak kivillan ó cicik, formás lábak, de ennyi.

Én egy adás fél óráját néztem meg, de azóta nem érzek rá indíttatást, hogy odakapcsoljak.

Azt azért megjegyezném, hogy az általam látott részben volt értelmes csajszi/ tán kettő/, nekik még a viselkedésük is kirítt a sok hülye pláza cica közül.

Bence meg erőltetett stílusú, nekem nem szimpatikus ebben a műsorban!

2015. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!