Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem állandóan az Éden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem állandóan az Éden Hotel és hasonló ostoba műsorokat nézi és ez felidegesít majd hasonlóan viselkedek vele az már nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
Mármint a műsorban látottakra gondolok

2015. máj. 29. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Megváltozott tőle?
2015. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem. De engem felidegesít, hogy nincs egy normális hobbija, vagy bármi (hasznos), ami érdekelné. Mindig ezt a szart nézi, ami teljesen felidegesít. Szóváltásba kerülünk és egy két pofon mindig a vége.
2015. máj. 29. 22:42
 3/17 opened paradise ***** válasza:
19%

"Való világ"

Vagy féléve nincsen már műsoron,de nem csak uszítasz,nem...

2015. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont múltkor volt az Éden Hotel-be az az erőszakos rész...látszik hozzátok is elért! Igaz nálatok pofonba jött ki.
2015. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

opened

Az csak példa volt, hiába okoskodsz

Éden Hoten most, korábban VV. Megastar Xfactor, stb.

2015. máj. 29. 22:56
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Amikor elvetted, voltak értelmes hobbijai?
2015. máj. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Ne legyél már ennyire konzervatív. A vv és az éden trágya tényleg szar, nade az Xfaktor, stb.

Amúgy meg mi azzal a baj ha nézi? Butít, igen. De attól ő még egy felnőtt nő. Mond el miért szar amit néz, és csinálj közös programokat vele, próbáld rászoktatni valami hobbija. A csajom azóta imád kirándulni, mióta én rászoktattam:)

2015. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én is próbálom rávenni, de még a turkálóba se hajlandó eljönni már. Fél napot kell könyörögni.
2015. máj. 29. 23:08
 9/17 opened paradise ***** válasza:
53%
Ki pofoz kit?
2015. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy nézem, te sem az a fajta vagy, aki az elméleti fizika szakot hagyta ott az asszírológia kedvéért.
2015. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!