Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek ennyire válogatós?

Figyelt kérdés

Amikor neten próbálok ismerkedni, és képet cserélünk valakivel, eddig 1-2 kivétellel minden pasi szépnek talált, nekem viszont szinte senki nem jön be, de nem tudom, hogy miért, nem tehetek erről. Egyébként a személyiség is nagyon sokat számít nálam, de azért vonzalom nélkül nem megy. :(


Más is van ilyen helyzetben?


19/L


2015. szept. 8. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nőből vagy, nem tudsz ellene mit tenni.
2015. szept. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem alacsonyak az igényeim, csak legye magas, izmos, pont jó alkatú, okos, gazdag, független, odaadó, vicces, de mégis komoly, intelligens, művelt, őszinte, elegáns SATUBBI!


A 19/L pedig nem lep meg.


Szákráblő!

2015. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Az a baj, hogy te azt gondolod, hogy szerelem, vonzalom csak akkor lehet két ember között, ha már az első pillanatban megvan a szikra. Szerintem ez hülyeség.

Nekem a jelenlegi barátom eleinte egyáltalán nem jött be, de ahogy megismertem, egyre többet beszélgettem vele, megkedveltem és egyre jobban megtetszett.


Talán próbáld meg azt, hogy sokáig nem cseréltek képet. Egy idő után valószínűleg lesz olyan pont, mikor már azt mondod, majdnem mindegy, hogy néz ki az illető.

A másik lehetőség, hogy annak ellenére adj neki esélyt, hogy nem az eseted. Egy pár randi, barátkozás, ismerkedés simán belefér, hátha változik a véleményed.

2015. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején érdemes tudni hogy milyen külsejű az akivel beszélgetek és nem.olyan nagy pofára esés ha tényleg elviselhetetlen a külseje jóbb előbb mint utóbb tudni de ez nem csak erre külsőségekben igaz minden másra is.
2015. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert milyen partner lenne az, aki neked külsőre megfelel?
2015. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek elvárt pontjaim meg semmi, csak valami tetsszen rajta. De ritka az ilyen.
2015. szept. 8. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor elég esélyes, hogy nem jó helyen keresgélsz. Mi az ismerkedés célja? Bár az is lehet, hogy nem neten kellene ismerkedned.
2015. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően párkapcsolat lenne, de most csak lazább dolog férne bele, mert nagyon kevés az időm. :(
2015. szept. 9. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!