Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy interneten olyan vonzalom alakuljon ki, hogy szinte 100% hogy találkozásnál is meglesz a vonzódás és szinte biztos hogy kapcsolat lesz belőle? Ez interneten találkozás nélkül eldőlhet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem találkozás nélkül csak sejteni lehet.

Mi is sejtettük a férjemmel.

Aztán találkoztunk és onnantól együtt is vagyunk.

5 éve ennek. :)

2015. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Velem már megtörtént. Amikor végül megláttam őt, rájöttem, hogy mindent el lehet róla mondani, csak azt nem, hogy külsőre egy kicsit is tetszene. De akkor már az sem számított. Sokáig nagyon szerelmes voltam belé.
2015. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 opened paradise ***** válasza:
Van ilyen,csak ritkább...
2015. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mi teljesen szerelmesek voltunk a baratommal es remeltuk,hogy tenyleg tetszunk majd egymasnak, igy is Lett mar lassan 3,5 eve vagyunk egyutt. :)

18/L

2015. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen élményem, négy évig tartott. De volt olyan is, amikor személyesen nem volt meg a kémia.
2015. szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát részemről tuti, hogy volt ilyen kétszer is.
2015. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia! Interneten ismerkedtem meg egy férfival. Egy ideig csak leveleztünk, majd annyi közös témánk akadt, annyira egyformán gondolkoztunk, hogy skypolni kezdtünk.Érdekes módon olyan volt mintha mindig is ismertem volna és a legfurább, hogy a saját érzéseimet hallottam tőle a saját irányomba. Vonzott mint a mágnes pedig jó darabig még azt sem tudtuk hogy néz ki a másik. Amikor képet is láttam már semmi kétségem nem volt affelől, hogy tartós kapcsolat van kialakulóban. Az első randink maga volt a mennyország és még rengeteg ilyen követte. Most a férjem, 7 éve együtt vagyunk, van egy kisfiunk és várjuk a második csemeténket. És még mindig ugyanúgy szeretjük egymást mint a legelején. Ilyen is van :-)
2015. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen. Az első barátommal teljesen így volt, együtt voltunk 3 évig.
2015. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, hacsak a fiú/férfi nem rondább élőben, mint képen.
2015. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. De ha képet még nem látott, úgy találkoznak?
2015. szept. 9. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!