Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira érdemes virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira érdemes virágot vinni?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy vannak olyan lányok akik megsértődnek ha virágot hoznának randira. De mindegyikük odairja hogy viszont ő örülne neki. Szóval, van közületek olyan aki tényleg tolakodónak venne egy szál szegfűt, vagy egy margarétát? Persze vörös rózsa tényleg sok lehet, mert az a szerelem stb.

2015. júl. 10. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

lehet valaki túlzásnak tartja a virágot első randira, de kétlem, hogy ezen bárki megsértődne


én biztos meglepődnék és örülnék a gesztusnak

2015. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
86%

Utána végig cipelheti,el se tudja rakni.

Nem a legpraktikusabb.

2015. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Természetesen örülnék neki és kedves gesztus, de randi közben nem a legjobb hordozgatni és szegény virágot is megviselné a dolog, a nap végére nem hasonlítana önmagára.

Szerintem az a legjobb, ha első találkozásra nem viszel semmit, de ez az én véleményem, lehet, hogy más lány pedig megsértődne, ha nem kapna semmit.

2015. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem! első randira csak magadat vidd!!
2015. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

attól függ hol randiztok, milyen a viszony kettőtök között, hová mentek.


én nem szeretnék elsőrandin virágot kapni, azt gondolnám hogy csak szimpla protokoll, hiszen nem is ismer még a fiú.

2015. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
erre enis kivancis vagyok. en sok randm voltam de sose vettem meg elsore viragot. eleve olyan hulyen mutatnak sztem azok a szal rozsaval setalato parok..lehet velem van a baj, de idegesitene ha mindenki bamul es tudja hogy na most ismerkedes van meg igy ugy. en inkabb a laza pasi leszek, aki nem az ajandekkal nyugozi le a csajt.
2015. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
nem! ma már az nem divat a romantika ideje lejárt!
2015. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

takibácsi, virágot majd vehet még ezerféle módon és alkalomra vagy csak úgy akár, nem a romantika eltörléséről van szó.


de lóbálni egy szál hervadt szegény virágot... ha meg nem szimpatikus a fiú akkor pláne gáz :D és fordítva is.

2015. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha érte mész kocsival és haza is viszed, akkor simán, mivel a kocsiban ellesz a virág, amíg ti mondjuk esztek moziztok sétáltok. Még akkor is, ha kocsival jön a találkahelyre. Méég akkor is, ha maga a randi úgy néz ki, hogy beültök egy kávézóba és nem is terveztek onnan kimozdulni mert mondjuk esik. Ha sétáltatni kell egész nap, akkor nem praktikus, akkor nem örülnék. Meg szerintem akkor is gáz, ha alig ismeritek egymást. Ha már ismered a lányt, beszélgettetek már (akár csak neten, de ha neten, akkor többet...), akkor oké. Ha olyan a típusa. Ha már ismered, akkor kb el tudod dönteni, hogy ő veszélyeztett-e hogy olyan legyen aki megsértődik. De az átlag nem fog, aki meg igen arról addigra tudod.
2015. júl. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!