Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kezdeményezzek a lánynál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek a lánynál, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy lány az egyetemen, akit csak látásból ismerek, volt egy közös óránk, ahol 2x láttam és

nagyon megtetszett, de mivel ő másik karon van, órán már nem láthatom.

A facebook profilja és egyetemi weboldalak segítségével megtudtam az óráinak a helyét és időpontját (tudom, ez kémkedés és nem volt szép tőlem), de ezzel nem sokra megyek, így hogy kezdeményezzek, ha nem is ismerem?

Azért ha bemegyek a tömegbe és egyenesen "letámadom", az elég gáz lenne, a másik, meg hogy milyen indokkal

menjek oda hozzá, mit mondjak neki?


Pedig nagyon szép lány, mindenáron meg akarom ismerni.


2015. szept. 9. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
"csá, mi a neved?"
2015. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj sok lehetőség akkor nincsen, maximum egyetemi buliban tudsz még vele úgy ismerkedni, hogy az spontánnak tűnjön.

Ezt próbáld meg szerintem.

1. Válaszoló na sikered lehet...

2015. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha a szüleim elengednének buliba...

Ha nincs más lehetőség, én megteszem

2015. szept. 9. 22:13
 4/6 A kérdező kommentje:
KELL a lány, ez nem vitás
2015. szept. 10. 14:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljesen összeomlottam, van barátja.
2015. szept. 20. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
:(
2015. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!