Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik. Hogy kezdeményezzek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki bejön. Nagyon. Belezugtam. Beszeltem vele parszor az addig oké, de folyton ugy hogy teline le égettem magam elötte. Az erdeklodesi korunk meg eggyezik nagyabol, (mind ketten oda vagyunk az animek ert a youtube videosokert.. ugyan azt sportolunk..stb.) de azt mondtak van baratnoje. En most jottem a suliuk ba, idén, es meg nem beszeltunk semmit szinte a ciki helyzeteken kivul (2 alkalom volt kb. Ugy 20 masodperc) bele zugtam a sracba. Minden meg van benne amit szeretek.. de mivel uj vagyok.. ahh.. ram se hederit. Kerlek titeket!! Segitsetek!! Annyira maganyos vagyok.. talan o lenne az a bizonyos srac.de mit tegyek?? :(( hogyan kezdemenyezzek??

2014. szept. 26. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
és a helyesírásotok is egyező? XD
2014. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abból, amit leírtál, nekem inkább az jön le, hogy nem zúgtál bele a srácba, csupán magányosnak érzed magad, és egy egy érzelmi fellángolás...Ha jönne más, aki észrevesz, biztos abba "zúgnál" bele. Nézd, ez nem így működik.


Mondd el a csávónak, hogy mit érzel, aztán beszéljétek meg.

2014. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez vagy ku poszt vagy: legyél közvetlen és legyetek elöbb haverok
2014. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írásodat olvasva elég fiatalok lehettek még. (Első 3 sort tudtam csak elolvasni..)
2014. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az furcsa, hogy ez a csaj még írni sem tud normálisan, akkor mit akar attól a sráctól? Max, ha hasonló értelmi szinten vannak, akkor lehet köztük valami...
2014. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!