Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lassan huszonéveim közepén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lassan huszonéveim közepén se volt még kapcsolatom, nem is próbálkozik soha senki, akkor ugye esélytelen, hogy valaha családom lehet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Miert irnak ki az emberek ilyen szomoru kerdeseket?:(

Neked is lehet csaladod€! Mindenkinek lehet! Nekem az volt a tervem hogy orokbefogadok, a veszterv meg 70macska, azok aranyosak.

Felreteve a hulyesget, mostansag a gyerekvallalas mar nem 20eves korban van, sokkal kesobb.

Ha akarsz valakit az eletetben tegyel erte, biztosan tudsz kreativabb lenni (tudom, biztos mindent megprobaltal mar, de mindent lehet fokozni!).

Soha ne csuggedj, a pozitivitas csodakra kepes, sablonos, de igaz.

Plusz szereztel valakit aki ezutan szurkol neked :)

2015. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem van olyan ismerősöm, akinek huszonéves koráig nem volt kapcsolata, utána jött valaki és azóta is boldogok, már a gyereket tervezik.

Sőt, ha belegondolok anyuék is így voltak...:D

2015. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Clark Kent.. ***** válasza:

Szia!


Nem esélytelen, csak benne van a pakliban, hogy tolódni fog nagyon a családalapítás ideje.


Ha nő vagy, akkor meg nem kizárt, hogy "kifutsz az időből". Gondolom nem kell részleteznem, hogy a szülés egy idő után már kockázattal jár.


Mindazonáltal nem kell ilyen borúsnak látni a helyzetet. Nyugodj meg, majd minden rendben lesz.


Üdv,


Clark

2015. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálkozol te olyanoknál akik tetszenek neked?Akkor könnyebb lenne...
2015. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És te sem teszel semmit, akkor igen.
2015. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó percig nem mondhatod, hogy esélytelen. Egy kicsit add fel a komfortzónádat és próbálj meg nyitni.
2015. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, írj!
2015. szept. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

34 évesen megismerkedtem (buszon) egy 31 éves pasival. Én egy többéves kapcsolat után voltam jó pár hónappal. Kedves volt, normális, intelligens. Másnap felhívtam és elhívtam magamhoz, gondoltam ideje lenne szexelnem egyet. Meg is történt. Aztán egy év múlva összeházasodtunk, gyerekünk van, imádjuk egymást. (jó pár éve már)

A történet lényege, hogy a férjemnek előttem senkije nem volt. Soha, még egy csók sem... Én ezt nyilván nem tudtam és egyáltalán nem is lehetett észrevenni. Iskoláiból, szakmájából kifolyólag mindig pasik között mozgott, egy idő után már meg már úgy gondolta, hogy esélytelen a tapasztalatlanság miatt.

Nem esélytelen. Mi is találkoztunk, pikk-pakk család lettünk.

2015. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
És TE, kedves kérdező, próbálkoztál már valakinél? Ha a válasz nem, akkor ott a probléma.
2015. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!