Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz egyáltalán valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz egyáltalán valaha is valakim?

Figyelt kérdés

Még egyszer sem volt barátom, pedig csinos vagyok, szép, nőiesen öltözködöm és értelmesebb is vagyok a korosztályomnál. Kezdem elveszteni a reményt, hogy valaha is szeretni fog egy fiú/pasi.

16/L



2015. febr. 7. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Biztos lesz.

Ezt az ,,értelmesebbet vagyok mint a korosztályom'' miért írja ki minden lány?

2015. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mitől félned. Próbálj meg néha nem értelmiségi, hanem huncut módszereket alkalmazni!:)
2015. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A szépség nem minden, de még fiatal vagy, lesznek udvarlóid, az biztos :)

Ezt az érettebb vagyok dolgot pedig inkább ne hangoztasd, mert nem igaz és még nagyképűnek is tűnsz tőle.

2015. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

honnan tudod hogy nem igaz, ha nem ismersz?

ezt nem csak én gondolom így meg az anyukám, huszonévesek, sőt idősebbek is mondták, hogy jóval érettebb vagyok, és nem átlagos

2015. febr. 7. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Mégis miben nyilvánul meg hogy érettebb vagy mint a korosztályod?

Nem hülyéskedsz, nem fotózod magad a tükörben vagy mindent terv szerint csinálsz? Egyébként lehet valaki testileg és szellemileg is érett.

2015. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miert ne lenne? :)

Sokan szeretik az erett lanyokat, ne aggodj :)

2015. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Lesz.Lány vagy ezen ne parázz. Azz hagyd meg a fiúknak
2015. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem azért még korai emiatt aggódni is. 10 év múlva aggódhatsz emiatt talán, de most még semmi okod rá.
2015. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szerintem legfőképp abban nyilvánul meg, hogy van egyedi véleményem a dolgokról, amit nem a világ és anyuci meg apuci csinált, hanem amik a filózásaim szerint jók
2015. febr. 7. 12:23
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Kíváncsi lettem, kifejtenéd valamivel kapcsolatban a véleményed? Bármiről akár itt, akár privátban is.
2015. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!