Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adta meg a számát, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adta meg a számát, ha most meg nem tudom őt elérni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem igazán értem a lányt, megadta a számát, és úgy éreztem, örül annak, hogy elhívtam. Aztán tegnapelőtt délután felhívtam, nem vette fel. Később láttam, hogy visszahívott, de akkor nem volt nálam a telefonom, így megint én kerestem, de semmi. Tegnap megint nem történt semmi, ma délelőtt hívtam, hosszan csörgettem, de se fel nem vette, se vissza nem hívott egész nap. Próbálom értelmezni ezt az egészet, de már ott tartok, hogy nem keresem többet, ezek szerint nem akar velem beszélni, vagy nem tudom, csak akkor nem értem, miért adta meg a számát. Igaz, én vagyok a hülye, hogy még mindig hinni akarok a nőknek. Szerintetek mit csináljak? Várjak, hogy majd jelentkezik? Vagy felejtsem el?

2015. szept. 11. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elfoglalt. Többször ne hívd, ha keres akkor jó, ha nem akkor ez van. Nem kell ezt túlbonyolítani (persze gondolom te kedveled).
2015. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd a számot, mert vannak "trükkös" magukat okosnak hivő emberkék akiknek az a szórakozásuk, hogy belekotornak más telefonjába, és 1 számot átjavítanak.

Esélyes, hogy nálad is ez van.

2015. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

*1 számot átjavítanak. Ez által nem oda csörög ahová szeretnéd. Nálatok azért is esélyes ez, mert az első hívásod után visszahívott az illető, és utána snitt..


Nem ártana ha a környezetedben a mocskot kitakarítanád.

2015. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Írj SMS-t.

Ő sértődött meg mert egyszer visszahívott és nem vetted fel.Hülyeség volt.

2015. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne írj sms-t mert nem fogja megkapni.
2015. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyébként ez a másik dolog: te sem vetted fel amikor ő hívott, az ő oldalán nem lehet hasonló probléma? Annyira túlbonyolítanak mindent az emberek.
2015. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Valaki nagyon lelepleződött itt, amint elnézem:D


Szar ügy:D

2015. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 opened paradise ***** válasza:

Visszahívott,ne temesd...

Te is elfoglalt voltál,ő is lehet az.

2015. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó, nem vettem fel EGYSZER, mert nem volt nálam a telefonom, de utána visszahívtam, mert láttam, hogy keresett. Amúgy meg ezen az alapon én is megsértődhettem volna rá, mert amikor először hívtam, akkor ő sem vette fel, mégse tettem. Egyébként oké, hogy elfoglalt, de nekem is sok dolgom van, és többször is kerestem, de semmi. Jó, EGYSZER nem volt éppen nálam a telefonom, amikor keresett, de utána hívtam őt, most mit kellene ezen megsértődni? Meg amúgy ha annyira vissza akart volna hívni (bár nem tudom, tudja-e, hogy én hívtam, mindenesetre fb-on megírtam neki, hogy mi a számom, amikor ő is megadta az övét, csak szerintem oda sem néz fel túl sűrűn), akkor szerintem valamilyen megoldást talált volna.
2015. szept. 11. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:

akkor írj rá fb-n hogy kerested de nem érted el, és jelezd fleé hogy érdeklődsz, ha valóban érdeklődsz.


szerintem is az állhat a háttérben hogy nem tudjátok elérni egymást és félreértitek emiatt egymás szándékait

ha akarsz valamit, akkor lépj, ne szarozz!

2015. szept. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!