Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adta meg a számát, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adta meg a számát, ha most meg nem tudom őt elérni?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem igazán értem a lányt, megadta a számát, és úgy éreztem, örül annak, hogy elhívtam. Aztán tegnapelőtt délután felhívtam, nem vette fel. Később láttam, hogy visszahívott, de akkor nem volt nálam a telefonom, így megint én kerestem, de semmi. Tegnap megint nem történt semmi, ma délelőtt hívtam, hosszan csörgettem, de se fel nem vette, se vissza nem hívott egész nap. Próbálom értelmezni ezt az egészet, de már ott tartok, hogy nem keresem többet, ezek szerint nem akar velem beszélni, vagy nem tudom, csak akkor nem értem, miért adta meg a számát. Igaz, én vagyok a hülye, hogy még mindig hinni akarok a nőknek. Szerintetek mit csináljak? Várjak, hogy majd jelentkezik? Vagy felejtsem el?

2015. szept. 11. 21:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez mennyire lenne sikeres, tavasszal írtam neki, és kb. fél év múlva válaszolt, amikor megadta a számát, szóval szerintem tényleg nagyon ritkán néz fel oda is.
2015. szept. 11. 22:41
 12/13 anonim ***** válasza:

ilyenkor nem tudhatod hogy mi miatt nem veszi fel.

lehet 1000 oka.

pl képbe került az ex,idióta hisztis mert nem vetted fel amikor ő hívott stb.

ilyenkor talonba rakod szépen,aztán egy hónap múlva rejtett számról megnézed mi a pálya.

azért rejtett,hogy biztosan felvegye.

jelenleg egyértelműen a tudtodra adta,hogy nem kíváncsi rád.

az első hívásban ne firtass majd semmit és főleg ne kérd számon,hanem valami semleges dologgal nyiss.

pl-itt vagyok a teszkóban és nem találom a domesztoszt,aztán gondoltam te tudod mert csaj vagy a csajok meg állandóan takarítanak.-megmondja megköszönöd aztán teszed is le.

ha rötyög ezen az eget verő baromságon és a lehetetlen okon ami miatt hívtad,akkor elkezdheted oltani vagy másnap újra hívod immár konkrétan.

2015. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyes embereknek megvan az a különös érzékük, hogy mindig akkor telefonáljanak, amikor nem alkalmas. Apám jellemzően ilyen, ő egy időben rendszeresen eltalálta, mikor vagyok éppen BKV-n, amikor természetesen a zaj miatt soha nem hallottam meg időben, hogy csörög a telefon.

Ne hívogasd, majd jelentkezik, vagy írj SMS-t, aztán majd meglátod, mi lesz.

2015. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!