Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a félénk lányokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a félénk lányokról?

Figyelt kérdés
2015. szept. 14. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek, szerintem aranyosak :) ha gondolod írhatsz privátot 22f
2015. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy félénk. Ha valaki beszélgetni szeretne vele csak úgy a semmiről akkor is visszahúzódó, bátortalan és bőbeszédű vagy csak amúgy nem keresi a társaságot, de ha őt megtalálja akkor egyre inkább kinyílik és amúgy kedves, érdekes személyiség.

Sajnos mindkettőből van bőséggel. Én az előbbit nem annyira csípem. Az olyan, mintha le sem sz*rná a másikat.

2015. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ránézek, nyugtázom, hogy félénk, csendes lány, akivel semmi interakció nem fog köztünk végbe menni, mert nem fogok ráakaszkodni és feszítővassal nekiesni, hogy végre megnyíljon. Nem tudok mit kezdeni a zárkózott személyekkel.
2015. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Alapvetően azt mondom, hogy sokkal jobban tetszenek a zárkózottabb lányok, mivel én is inkább az vagyok. Legalábbis azt mondják rám. Persze ha egy olyan emberrel találkozok, akivel van közös témánk, tudok vele valamiről beszélgetni, és valamennyire meg tudok benne bízni, akkor elég bőbeszédű is tudok lenni. Szóval ha a félénkséged nálad is társaság- illetve személyfüggő, akkor azt hiszem bárkinél lehet esélyed, sőt sokaknál előnnyel is indulnál. De ha abszolút lehetetlenség veled bármiről is beszélni, annyira visszahúzódó vagy, akkor az már baj.
2015. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha emellett beszédes, nyitott a világra/tudja mi folyik benne, érdeklődik felém is, humoros, szenvedélyes is, akkor főnyeremény. ;)
2015. szept. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alamuszi nyuszi....

Nem lepődnék meg ha elkerülne a bőrszerkó+az ostor

2015. szept. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy ugyan olyanok mint én, csak ellenkezőnemű kivitelben. :D
2015. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!