Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok az olyan lányokról, akik nem fogadnak el segítséget?

Figyelt kérdés

Mármint pl. látjátok, hogy valami nehezet cipel, felajánljátok a segítségeteket, sőt már vennétek is el tőle, de a lány ragaszkodik hozzá, hogy ő vigye.

Többször előfordult már velem ilyen. Amikor odajön valaki segíteni, valahogy mindig kicsúszik a számon, hogy köszönöm, de bírom. Főleg ha olyan akar segíteni, aki tetszik...na annak soha nem hagyom...és mindig utólag jut eszembe, hogy talán ez férfiasnak tűnhet.

De valahogy megszoktam, hogy nemet mondok, hirtelen mindig az jön ki, még ha örülnék is neki, ha valaki segítene...:/



2015. jún. 23. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Semmit se, igazából ha én felajánlottam, mert olyan kedvem van, ő dönti el, hogy elfogadja-e vagy sem, ha nem hát nem. Amúgy se azért segítenék felvinni a buszra, egy bőröndöt mert fel akarnám szedni a lányt.
2015. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Engem irritál az ilyen viselkedés, mert például ha ugyanarra megyünk és ott sétálok melletted, miközben cipeled azt a szart és majd leszakadsz alatta, akkor mindenki engem néz bunkónak, hogy miért nem segítek, közben én felajánlottam, csak nem fogadod el.
2015. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát más és más a szitu, én egyre kevésbé segítek. Volt nem egyszer, hogy síró lánynak akartam zsebkendőt adni, vagy megkérdezni, hogy segíthetek-e és elküldtek a picsbe. És még a vakok akiket kerülök, többször amikor segíteni akartam szintén dühösek lettek! Én egyre inkább izolálom magam ezektől.
2015. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam, hanem pl. munkahelyen egyik helyiségből a másikba átviszek egy böszme nagy dobozt, a folyosó végéről kiszúrja egy úriember a kínlódásomat, és odajön, hogy segíthet-e, mikor visszautasítom, szépen visszamegy a dolgára. Ilyesmi helyzetekre gondoltam.
2015. jún. 23. 11:41
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Pont erről beszélek, felajánlom te elküldesz az mekkora taplóság és milyen megalázó már? Fogadd el,mert ha majd egyedül öregszel meg és nem lesz aki egy pohár vizet adjon majd akkor elgondolkozol ezen, hogy akkor miért volt bunkesz!
2015. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4%
".és mindig utólag jut eszembe, hogy talán ez férfiasnak tűnhet. " Ez nem férfias, ez bunkó!
2015. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy nem bunkóságból utasíom vissza, és nem is durván. Ahogy azt is mondtam, hogy nem tehetek róla, ez csúszik ki először a számon, nem tudtam, hogy ez ekkora probléma...:S
2015. jún. 23. 11:46
 8/18 anonim ***** válasza:

Én két esetben nem fogadom el.

1.) Találtam egy stabil fogást a cuccaimon, és nem akarok kibillenni.

2.) Ha olyan akar segíteni, akit távol akarok tartani magamtól.

De nem jellemző, hogy annyira felajánlanák a segítséget. Emlékszem, pár éve nagyiméktól utaztam haza egyedül, persze jól megpakoltak minden jóval, több táskába, a saját súlyomnak több, mint a fele volt csak a csomagom, de simán végignézték az emberek, hogy cipekedek, és állva utazok.

2015. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elég sokat vonatozok, mert bejárós vagyok Pestre. Kelenföldön régebben mindig segíteni akartam, mert elég hosszú a peron is, meg a lépcső is. Volt, aki úgy nézett rám, mint valami zombira, más elküldött a sunyiba, hogy "Idegenektől nem fogadok el segítséget". 10ből kb 2 ember fogadta el, meguntam, nem érdekel. Csak akkor ajánlom már fel, ha látom, hogy tényleg szenved vele a csaj, ha ő neki se kell a segítség, akkor mosolygok egyet és lesz@arom. Amúgy nem teljesen ideillő, de amikor metrón, vagy buszon akarom idősnek átadni a helyem, és ő visszautasít, az még jobban irritál. Felállok, aztán visszaülök, és aki újonnan száll fel, és látja, hogy mellettem áll a néni/bácsi, akkor biztos azt gondolja, hogy én vagyok a paraszt. Szóval visszatérve, igen, nagyon idegesít.
2015. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az idősek, akik nem akarnak leülni, mindig mondják, hogy azért nem fogadják el az ülőhelyet, mert nehezen tudnak felállni. Aki emiatt csúnyán néz rám, hogy én ülök, az idős meg áll, és nem ismeri az előzményeket, tehet egy szívességet. Erőltetni őket sem lehet, hogy márpedig üljön le. :-)
2015. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!