Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos lányoknak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos lányoknak még lehet esélye?

Figyelt kérdés
Ha egy lányon nincs semmi mű, alig sminkel, visszafogottan öltözik, imád olvasni és művelődni, ahelyett, hogy bulizna, lesz még, aki érdekesnek találja?
2015. szept. 14. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:

igen lehet, nekem is inkább az olyan lányok jönnek be mint te, én sem vagyok bulizós, visszafogottabb vagyok.

ha van kedved beszélgetni akkor írj privátot :)

2015. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

persze

nem hamar ,viszont jóval hosszabban ,ha nem a végtelenségig tart a kapcsolatuk

2015. szept. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első hozzászóló az életed szerelme! Írj rá privit!
2015. szept. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak kicsi a pénisze amúgy rendes srác!
2015. szept. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. :) 22/F
2015. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mielőtt mindenki elolvadna, jó lenne, ha azt is megtudnánk, hogy az ilyen átlagos lányok kinél szeretnének esélyt.

Mert nem mindegy, hogy az iskola menőcsávójára vágynak, vagy egy hozzájuk hasonló átlagos fiúra.

2015. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az átlagos lányok SOHA nem az átlagos fiúra vágynak!

A kérdező sem... különben nem írta volna ki a kérdést, hanem választana abból a 15 átlagos fiúból, aki most is próbál közeledni hozzá. De azok nem tetszenek neki.

2015. szept. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!