Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszik, csak próbálkozzak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik, csak próbálkozzak? Kizárólag külső alapján?

Figyelt kérdés

Nem tudom, én vagyok e rosszul összerakva, de én úgy vagyok a lányokkal, nőkkel, hogy valahogy nem mennék oda bárkihez, hogy szia, tetszel, stb, ismerjük meg egymást, stb..


Nekem valahogy túl nagy a kérdőjel és a rizikó, illetve nagy az esélye, hogy úgysem lesz belőle semmilyen tartós kapcsolat.


Valahogy úgy ésszerűbbnek tűnik, hogy először csak tényleg mindenféle vonzalom nélkül beszélgetek, ismerkedek valakivel, hogy majd később a "belső értékeibe" szeressek bele, és utána legyen bármi komolyabb..


Nem tudom így leírva mennyire érthető mit akarok kihozni belőle :D


Az első, mások által leggyakrabban alkalmazott út tele van izgalmakkal, extrákkal, de valahogy az az élet nem vonz.

A második verzió pedig sajnos még nehezebb, mert lehet, hogy találok valakit, aki tényleg belső személyisége alapján is tökéletes lenne, de akkor meg már eljutunk a barátságig, amiből pedig még nehezebb, amolyan dupla, vagy semmi érzés a továbblépés egy kapcsolat felé.


Más is van így ezzel?


Nem vagyok se ronda, de kövér, nem azért kérdezem :D



Vagy teljesen rosszul látom a dolgot, és hagynom kéne ezt a dolgot, és azt csinálni, amit mindenki más, bele az életbe, lesz, ami lesz?



2015. szept. 15. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
vanezígy bizony, én is inkább előbb csak felmérem a terepet, nem vagyok az az in medias rés :D
2015. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nőként én pontosan ugyanígy vagyok vele. Az eddigi barátaimmal is úgy jöttem össze, hogy előbb beszélgettünk, megismertük egymást, aztán lassan egymásba szerettünk és akkor kezdtünk el járni.

Őszintén szólva nem is értem, hogy másnál hogy működhet ez másképp:D De már rájöttem, hogy ez a ritkább verzió, ahogy mi gondoljuk:)

2015. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Kezdeményezésnél is azt szeretem, ha valaki csak úgy barátkozik, ismerkedik, nem pedig úgy áll oda elém az utcán, hogy "Szia! Szimpatikus vagy, eljössz velem kávézni?" Nekem ez túl direkt és ijesztő. Ha viszont csak úgy szóba elegyedünk, dumálgatunk, utána már jóval több esélye van arra, hogy igent mondok, ha elhív valahova.
2015. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na, akkor nem vagyok egyedül, ez jó hír :D


Köszi a válaszokat :)

2015. szept. 15. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ha tetszik egy lány ne közeledj hozzá barátként, légy férfi, érezze mit akarsz, vagy épp mire megy ki a játék, ha szimpatikus vagy és tetszel is neki, sokkal jobb ez a taktika, mint a kis homár barát style.
2015. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nőként ugyan ezzel a "problémával" küzdök...

én speciel képtelen vagyok az ismeretlenbe beleugrani, menni a vakvilágba, inkább lassan de biztosan, meg aztán annyit vártam h már mindegy kb. XD

25/N

2015. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!