Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, lehet olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, lehet olyan, hogy nem tetszik valaki külsőre, de később mégis érezni kezdesz valamit?

Figyelt kérdés
Lehetséges ilyen, hogy a külső nem jön be, de a személyisége megfog és később már lesz valami?

2015. júl. 15. 08:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha kifejezetten nem jön be, nem hiszem, maximum akkor, ha nem éppen az ideálom első ránézésre, de amúgy nem tartom csúnyának sem.
2015. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor előfordult már velem ez.Akik külsőleg bejönnek az első pillanatban,azokról mindig kiderül hogy belsőleg negatívak a számomra.
2015. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az rendszeresen előfordul, hogy valaki KÖZÖMBÖS számomra, és később kezdek el vonzódni hozzá. Gyakorlatilag mindig így alakul, tehát nálam nincs olyan, hogy a külső fog meg... a barátom kifejezetten jóképű, mégsem vettem észre hónapokon keresztül, a személyiségével fogott meg és csak akkor kezdtem el hozzá vonzódni is.
2015. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha külsőleg taszít, ott a belsővel legfeljebb barátságot érhet el, de többet nem. A külső is kell, hogy intim közelségig engedjek valakit, különben a testem hadakozik ellene. Semlegesből lehet több, de taszítóból nem.
2015. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Saját példám: mikor randiztam először a mostani barátommal, nem tetszett külsőre, de olyan jó volt vele beszélgetni, hogy újra és újra találkoztunk és valahogy elkezdtem végül a külsejéhez is vonzódni. Ez olyan 2 hónap alatt történt meg.
2015. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az egyik csoporttársamba estem bele, akit amikor életemben először megláttam kizártnak tartottam, hogy valaha is belé tudnék szeretni. Aztán ahogy beszélgettünk és jobban megismertem egyre komolyabban érdekelt. Kár hogy pár hónap udvarlás után sem lett semmi az egészből :(
2015. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Sokakkal elofordul.
2015. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem így volt, mikor meglattam azt akibe szerelmes vagyok nem tetszett

De aztán beszélgettünk stb. És egyszerűen megszerettem és úgy tetszik ahogyvvan :)

2015. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult ilyen, de csak azért, mert alapból közömbös volt a srác. Aki kifejezetten nem tetszik, az később sem fog.
2015. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első nagy szerelmemmel jártam így.
2015. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!