Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mond ilyet egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyet egy srác a barátnőjének, hogy bárkit felvihet szobára, ha akar?

Figyelt kérdés

Nem velem történt meg, hanem egy barátnőmmel, és én úgy gondolom, hogy ha a pasi igazán szerelmes lenne, akkor irtó féltékeny lenne más srácokra, ráadásul ez azt is jelentené, hogy ha a lánynak szabad, akkor ő is bármilyen csajt megd*ghat...


Mi történik ilyenkor? Már nem szereti a barátnőjét?


2015. szept. 16. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én akkor beszéltem a barátomnak ilyeneket, hogy tőlem elviheti a csajt randizni (akivel a barátom a hátam mögött levelezett és lebukott). Akkor már nem szerettem, mikor elküldtem csajt keresni magának.


Biztos, hogy nem szerelmes, de lehet szeretni sem szereti már kicsit sem. Ha csak nem akar nyitott kapcsolatot. De szerintem aki nyitott kapcsolatban él, az sem szereti a másikat, max kedveli.

2015. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem szereti, lehet, hogy csak így akarja tesztelni a hűségességét, hogy zöld utat ad neki, és él-e vele, vagy sem. Bár ez már játszmázás.
2015. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez a féle játszma nem tetszene. Ha ilyet mondana a pasim, rögtön szakítanák vele.
2015. szept. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!