Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változtassak magamon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés

A probléma az hogy rendkívül gátlásos vagyok és egyszerűen képtelen vagyok lányokhoz közeledni. Nem találom meg velük a közös hangot, vagy nagyon komoly vagyom es unalmasnak tartanak vagy vicces vagyok es akkor kis hülyegyereknek vagyok titulálva.

Egyszerűen falra mászok már ettől hogy nem tudok erőt venni magamon hogy lányokhoz odamenjek. Még az alkohol sem képes ezeket a gátlásokat feloldani es ez azért már elég szörnyű. Nemtudom hogy a külsőm ennyire durva vagy maga a nemlétező kisugárzásom ennek az oka. Eddig elég bunkón vagy lekezelően bántak velem ez a fő oka hogy szeretném ezt elkerülni.

Valakinek sikerült legyőznie ezt a szorongást és félelmet? Vagy mit csinálhatnék?

19/F


2015. szept. 18. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is hasonló beállítottságú vagyok. Társkeresőn ismerkedtem, mert mire a randira került a sor a párommal, sokat beszélgettünk és kb barátságról indultunk, közben pedig tudtam én is és ő is, hogy tetszünk egymásnak. Jobban fel tudtam vele oldódni.
2015. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!