Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés

Alapvetően csendes, mosolygós lány vagyok. Van pár barátom, velük jól érzem magam, és olyankor rengeteget is tudok beszélni. Viszont pl csatlakozik néhány számomra idegen ember, nem igazán szólalok meg, félek új embereket is megismerni, barátom sem volt még. Az interneten viszont teljesen más, ott idegenekkel is rengeteget el tudok beszélgetni, miközben élőben sokszor csend van "miattam". Ezek az emberek társaságában, akik nem igazán szimpik nekem, nem is tudom megjátszani, hogy nevetgélek, stb.. néha szerintem már bunkónak is tűnhetek. Vagy ez nem feltétlen probléma?

Attól félek, hogy most interneten megismerkedtem egy fiúval, nagyon jól elbeszélgetünk akár órákat is, viszont a találkozástól félek kicsit, mert neten lehet, hogy könnyebb leírni dolgokat, meg az érzelmeket, de élőben nem igazán vagyok ilyen "romantikus" típus. Félek, hogy majd nem merek megszólalni vagy beszélgetni a fiúval, azt meg mégúgysem tudom elképzelni, hogy megöleljem vagy akár csak megcsókoljam.. Pedig tényleg nagyon aranyos fiú, és tetszik is nekem. 18/L


2014. aug. 16. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
De érdekes sokszor én is így érzem magam. 18/F
2014. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyi en fix ilyen vagyok (a netes dolog is stimmel).

Te ilyen kis visszahozodobb lany vagy!........En ra jottem,hogy magamon nem tudok valtoztatni :/ REMELEM NEKED SIKERUL 27/f

2014. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!