Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye egy ilyen szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye egy ilyen szerencsétlen pasas meg sem érdemel?

Figyelt kérdés
Mikor megtudta h tetszik rátapadt egy barátnőmre, majd egy másik nőnek udvarolt előttem...most h jóban vagyunk, egy másik nővel kavar az orrom előtt. Az oké h mindig a nők kezdeményeztek nála, mintha neki nem lenne igénye lépni vagy nem tudom. Mert amugy egy szót se szól a nőkhöz, meg kb senkihez, nagyon magának való, zárkózott ember. De aki most rámászott a srác legjobb barátjával már kavart nem rég.
2015. szept. 21. 22:15
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:

ez zizi

hagyd a fenébe

2015. szept. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát... A nők másznak rá, még csak mozdulnia sem kell. Fejtsd már ki, miért szerencsétlen!
2015. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem hajt rád, miért kéne megérdemelnie?
2015. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
:DD
2015. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem ő van a pinákért, hanem a pinák vannak érte.
2015. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Amíg a nők lesznek olyan tőgyarcúak, hogy nyalják egy ilyen díszmajomnak a seggét, addig a füle botját sem fogja mozdítani egy nőért. A megoldás: telibefosni az ilyen férfiakat, levegőnek nézni, akkor majd észbekap, hogy nem jár senkinek alanyi jogon egy 3,14na sem.
2015. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A rib.ncok szeretik, és még a füle botját sem kell mozdítania a punciért, akkor mégis miért küzdene érted? Bár jól csinálja a srác, hiszen már te is rávizesedtél.
2015. szept. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nyers fordítás: "minden csajnak kell, nem tudom megragadni a figyelmét annyira, hogy csak engem akarjon, ezért csökken az egóm. Légyszi lökjetek a kis egómon egyet, mondjátok, hogy igazam van és jobb vagyok nála, akkor is, ha tudom, hogy nem így van, és rá masztizok három hete lefekvés előtt!!!44!" Szedd össze magad. Dolgozz magadon, hogy meg tudd tartani annak az embernek a figyelmét, aki kell neked.
2015. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még valami: ha a srác ilyen nagy nőcsábász, nem nagyon fog nálad megállni, akkor sem, ha megtartod a figyelmét. Lépj tovább, ha kapcsolatot akarsz, ha drámával teli kalandot (amit ti nők imádtok), folytasd vele.
2015. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem érdemel meg. Te sokkal többet érsz. Mert te különleges vagy. Egy hercegnő, akit ki kell érdemelni.
2015. szept. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!