Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhat egy átlagos macisabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat egy átlagos macisabb fiú interneten magának társat, ha nem tesz fel képet?

Figyelt kérdés
Mivel nincs önbizalmam ezért nem akarok képet feltenni magamról, meg nem akarom hogy kollégáim ezen csámcsogjanak, hogy társkeresőzők stb. Ezért kép nélkül próbálkoznék, így összejöhet egy átlagos aranyos lánnyal egy kapcsolat?
2015. szept. 22. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Amúgy meg a kollégáid nem csámcsoghatnak ezen, mert ha látnak téged ott az azt jelenti, hogy ők is fel vannak regisztrálva...
2015. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tökéletes modell alkat lennél, akkor sem venne senki komolyan kép nélkül. Van, aki pont a te testalkatodat szereti, de ha nincs kép, ők sem fognak megtalálni. Ha társkeresőzni akarsz, javaslom olyan oldalra regisztrálj, ahol jelszóval lehet védeni a képeidet, és akinek levelet írsz, add meg neki a jelszót is a képeidhez. Így senki sem fog keresgélés közben szembesülni a képeiddel. Másrészt nem is értem, miért csámcsognának a kollégáid, hiszen be lehet állítani, hogy csak regisztrált tagok kereséseiben jelenjen meg a profilod, tehát a kollégáid igazán nem szólhatnának meg azért, mert fent vagy, ha ők is fent vannak. A férfiak pedig nem fognak férfiak között keresgélni, a női kollégák pedig miért ítélnének el, ha ők is ott keresnek partnert?
2015. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1. Miért esélytelen? elárulod...., én sose tennék fel képet a társkeresőre és bizony így találtam egy csinos nőt az egyik társkeresőn.
2015. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És ha csak szintén kép nélküli nőknek írnék?
2015. szept. 22. 17:58
 5/11 A kérdező kommentje:
2. Hát én szinte csak nők között dolgozok, kevés férfival és bizony volt hogy pár kolléganőm csak azért regisztrált fel hogy hátha talál ismerőst és röhögtek azon hogy képzeld a Pista olyan lúzer hogy annyira nem talál párt magának, hogy társkeresőre kell mennie.....
2015. szept. 22. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyávaság nem felvállalni magad, legyen szó a nőről vagy a kollégákról. Ez már nem a gimi, ahol fontos az osztálytársak szekálása, ideje lenne felnőni! N32
2015. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ÉS amikor másokon így nevettek te hogyan védted meg?

Egész pontosan hogyan közölted velük, hogy szánalmasak azok, akik mások magányán nevetnek és szórakoznak?

Vagy nem csak magadat nem tudod megvédeni, de másokat sem?

Javaslom, hogy erősítsd meg az önbizalmad, mert ez így enyhén szólva nem férfias viselkedés!

2015. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7. Nem is vagyok tipikus pasi, valóban félénk vagyok, szeretem ha irányítanak,
2015. szept. 22. 18:18
 9/11 A kérdező kommentje:
Naa szerencsém van 5 nő is visszaválaszolt, tök hosszú levéllel :) Igaz képet kértek..... e-mailbe legalább
2015. szept. 22. 18:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne félj felrakni képet, mert az egy komolyságot ad hozzád, vagyis hogy nem átverni akarod a lányokat. Nem szégyen a netes ismerkedés. Rám a jelenlegi barátnőm írt, viszont volt egy képem és egy rendesen megszerkesztett profilom azért.

27F

2015. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!