Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néztem az interneten hogy...

Néztem az interneten hogy átlagos embereknél 18 kg plusz jelentkezik a terhesség alatt én 65 kg el keztem a terhességemet most 76 kg voltam 2 héttel ezelött és akkor voltam 24 hetes szerintetek joméh vagy már nem? Próbálok odafigyelni mit hogy eszem

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 15:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
11 kg 24 hét alatt? Nem kevés és a java még ezután jön. Nekem az első kiló a 26. héten mutatkozott. Ha így folytatod, akkor nem állsz meg 18-nál, egyébként pedig nem tudom, honnan vetted ezt a 18 kilót, a javasolt a 10-12 kg, pont annyi, amennyit idáig híztál. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, itt a szezonja, kevesebb szénhidrátot.
2012. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Szerintem sok a 11kg plusz már most,hiszen a baba még csak fél kg vagy egy picivel több. És ha minden mást hozzáadunk és még egy kicsi pluszt akkor kb 2-4kg pluszban kellene lenned. És ha már most 11 kg akkor mi lesz ha a baba már 3 kg-lesz és addig te is hízol még .... Védőnő mit mondott?
2012. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

elsö válaszoló nak irtam hogy az intetneten olvastam

a

másodiknak

hát aztmonta hogy belefér havonta 2-3 kg-t szeedek fel de nem mindog

egyépként odairtam aztis hogy nagyon odalfigyelek hogy mit eszek védö nö ajánlásával csak kiváncsi vagyok a véleményekre tapasztalatokra amugy a 11-11 kg valóban elöirt azoknak akik soványabbak a keletténél nézz utána

2012. máj. 10. 16:02
 4/31 A kérdező kommentje:
bocsánat kicsit rosszul irtam 10-12 egyépként 26 hetesvagyok és azóta nemváltozott a súlyom
2012. máj. 10. 16:04
 5/31 A kérdező kommentje:
egyépként soknak találom de a családomban én tartom magama legjobban esti séta a párommal meg ilyenek nem hagyom elmagam és nem fetrengek egésznap mert fáradt vagyok egyépként nagyon hajlamosak vagyunk a családomban mindenki a hizásra sokmunkámban van hogy énse legyel elhizott és ugyan igyvan a növéremis ö kicsit többet szedettvel és annyi idös terhes mint én :)
2012. máj. 10. 16:14
 6/31 anonim ***** válasza:

Sok a 11kg,de nem mindegy hogy "mekkora" voltál előtte! Írod hogy 65kg,de milyen magas?


Az átlag tényleg 10-12kg,én úgy tudom 18kg azoknál megengedett akik eleve soványak voltak.

2012. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Ezt a nézd meg. [link]

6os voltam.

2012. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%
Úristen, ne a felszedett kilókkal foglalkozz ,hanem a helyesírásoddal!
2012. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok de a terhesség elött kicsit husosabb voltam kb mint most gyorsan sikerült leadnom ha ugynézzük 65 kg re de mondom hogy a családom súly problámával küzd
2012. máj. 10. 16:29
 10/31 A kérdező kommentje:

Aki világéletében hajlamos volt a hízásra, az ne lepődjön meg, ha minden erőfeszítése ellenére felszed 15-20 kilót, amit utána csak véres verítékkel fog tudni leadni

twsség ebben is benne van :D hát igyekszem annál többet nem felszedni de sportolni nem engednek mert veszélyesztetett vagyok.

2012. máj. 10. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!