Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak csak az idegen nőkre buknak, ismerős lány már felejtős?

Figyelt kérdés
Van egy pasi ismerősöm minden nő aki kicsit is jól néz ki nem kirivó szépség de ismeretlen, célpontja lesz, nem hiszem h mindenki kell neki hanem inkább próbálkozik, mikor megismert visszagondolva nálam is igy viselkedett, de nem mertem nyitni azóta bele vagyok esve, tök jóba vagyunk de megint van egy ùj nő a láthatáron erre velem akarja kideríttetni h van e párja...simán vagyok olyan jó nő mint ezek a csajok, az esete is vagyok jóba is vagyunk ugyhogy bír is. Gondoltam h bepróbálkozok mert ha el is utasít jobb mint reménykedni, de nem tudom h próbálkozzak mit tegyek, tudom ha ő hivna el vhova én lennék a legboldogabb de ha én hívom lehet le se esik neki, v nem utasít el nyiltan nehogy megbántson akkor meg tovább reménykedek. Igy se tudom h most azért nem lép felém mert nem mer hisz régóta ismer, vagy mer nem tetszek neki de ezt azért zárom ki mert velem is ilyen volt mikor megismert mint más nőkkel azóta csak nem esett le az udvarlása...vagy mert nem érdeklem de ahhoz képest meg egész jóba vagyunk plusz neki kb mindenki jó az idegen se érdekelheti jobban....most nagyon nagy dilemmába vagyok.
2015. szept. 23. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Rátapintottál valamire. Én sem kezdeményezek már az ismerőseim között, pedig nem egy fullos, szingli csaj van közöttük. Valamiért én is új nőknél próbálkoznék ha próbálkoznék.

22/F

2015. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerősre hajtani rizikósabb. Ha nem jön össze, akkor egyrészt odalehet a barátság, mert kellemetlenül érzitek majd magatokat mások közelében. Másrészt kínos lehet a többiek előtt srácnak, hogy nem jött össze. Ismeretlen nőnél nem kell újra látnod, hogy emlékeztessen a kudarcodra. Ez az én elméletem. 22L
2015. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején hajtott rád, de ő nem kellett neked. Ezek után mégis mit vársz?
2015. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves volt, meg folyton körülöttem legyeskedett, akkor azt se tudtam van e valakije...idővel rájöttem h ahogy velem viselkedett azt teszi minden ùj női ismerősével akitől akar vmit...iszonyat megszerettem, nekem jobb is lenne ha vagy összejönnénk vagy nem látnám többet. Egyébként inkább ismerős mint barát, amugy sem hiszek a férfi-nő barátságba...
2015. szept. 23. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!