Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akinek nincs sikere a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs sikere a nők terén azok azért fogják a külsejükre a sikertelenséget, mert a személyiség megfoghatatlan tulajdonság a külső meg egy megfogható dolog?

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 18:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartod elképzelhetőnek, hogy valaki valóban a külseje miatt szenved hátrányt a párkeresésnél?
2015. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1. eléggé kizártnak tartom, mert nagyon sok csúnya ismerősöm van, mégis ha nem egy szuper modell csajt találtak, egy aranyos kedve szolid picit csinos lányt mindig volt nekik és tudom hogy az eszük, személyiségük miatt.
2015. szept. 23. 18:31
 3/20 anonim ***** válasza:
6%
Nekem most azért úszott el 2 szeretőm is mert nem vagyok elég jóképű, igaz, hogy szinte minden más majdnem tökéletes, de az arcot nézik meg először...
2015. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Vannak, akik a viselkedésükkel, a jellemükkel, a kommunikációjukkal, a humorukkal, stb. nem tudják megfogni úgy igazán a nőket. Ha nekik emellett baromi jó külső adottságaik vannak és ezt kihasználják, tudnak nőt szerezni, legalábbis ideig-óráig.

Akik emellett még kifezezetten csúnyák, esetlenek is, nekik már sokkal nehezebb, mert semmi nincs, amivel felkelthetik egy nő érdeklődését.

Ebben az értelemben véve lehet hátrány a külső.

De tényleg vannak helyesnek nem igazán mondható férfiak, akik ettől függetlenül meg tudnak nőket hódítani.

2015. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Azért mert arra könnyebb fogni. Könnyebb azt mondani, hogy hú, ronda vagyok, mint azt, hogy ohh, biztos valami miatt sz-r a viselkedésem, lehet nem így kéne viselkednem a nőkkel, lehet anyámnak mégse volt igaza, lehet, én vagyok a mulya. Neeem. Ez luxus :D
2015. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5. Valahogy az igazságot megfogtad, úgy látom :) Köszi
2015. szept. 23. 18:50
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Én jól nézek ki, és még sincs sikerem a nők terén. Úgy bírom, hogy egyesek mennyit siránkoznak, hogy "a nőknek csak a külső számít", bárcsak igazuk lenne...
2015. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
8%

Nem ráfogom,hanem ez az igazság.Ha szóba sem állnak velem,akkor mégis mi másra gondolhatnék mint probléma?

Na látod.

A személyiségem az ismerőseim szerint is,sőt egy teljesen kívülálló ember szerint is,teljesen jó.

Csak meg sem akar ismerni egyetlen nő sem,erről viszont nem tehetek...

Én is tudok 1-1 mázlistát 10000-ből egyet,akinek összejött valami kapcsolat,csak ahhoz meg hatalmas szerencse kell.

Mert ahhoz hogy pont ott,pont egy helyre kerülnek valami folytán,és valamilyen okból elkezdtek beszélgetni,és még ráadásul valószínűleg hasonlóak is valamilyen szinten,hát ez felér egy ötöslottó telitalálat nyerési esélyeivel.

Én meg soha nem voltam semmiben sem szerencsés,amit idáig elértem vért izzadva küzdöttem mindenért.

A nőket hagyjuk,felszínesek,csak az számít náluk hogy helyesnek szüless,és izmos legyél.Szóval teljesen mindegy milyen a személyiségem,kitörölhetem vele,ha meg sem akarnak ismerni...

24/F

2015. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8. Neked biztos hogy a személyiségeddel lesz, gond, ott kezdődik hogy önbizalomhiány és így vélekedsz előítéletesen a nőkről!!! Másik ismerőseid lehet jófejnek találnak stb, de nem biztos hogy az a személyiség elég a nőknek, fogalmad sincs milyen személyiségű vagy, Honnan tudod hogy ez jó lenne a nőknek?
2015. szept. 23. 19:07
 10/20 anonim ***** válasza:
5-ös minden nő a környezetemben igazi Férfinak tart, belsőre tökéletesnek, magas is vagyok, mégis ha valakinek csúnya az arca el van veszve. Ennek ellenére volt már egy házasságom, 4-5 kapcsolatom, de volt, hogy 3-4 hónapig csak kosarakat kaptam. Itt van egy kollégám, jóképű és egy bunkó, elvált nemrég és tapadnak rá a nők...Még hazudik is mert csak azt mondja hosszú kapcsolata volt csak, mert a válás rontaná az esélyeit. Én sosem tagadtam le, hogy az voltam.
2015. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!