Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki számít elegáns, szép nőnek ma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít elegáns, szép nőnek ma?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés a napokban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..

Ehhez kapcsolódik a kérdésem.

Mondjuk ő mar ebbe a kategóriába tartozik?

[link]

Mennyire gyakoriak az ilyen nők?



2015. szept. 24. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ő elegáns, tetszik a stílusa. Azt nem tudom, mennyire gyakori, az enyém is ehhez hasonló, csak nekem nincs ennyi ruhám.
2015. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hozzá hasonló naturális szépségek tetszenek nagyon:


[link]

[link]

2015. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akit linkeltél, az sajnos csak tegnap számított elegáns, szép nőnek.
2015. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miert ma ki az elegáns szép nő? Ez ilyen gyorsan változik?

Jahh, de humoros vagy :D

Ki számít elegáns nőnek MA?..


A csaj stílusát kérdezem nem az arcát.,

2015. szept. 24. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Az eleganciának semmi köze a szépséghez, ha csak a kérdést vizsgálom. Szóval lehet egy kockás inges lány is elegáns a szememben, és egyszerre szép is. És lehet egy kosztümös nő is hihetetlen ronda, de attól még persze elegáns.
2015. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet elegáns,de olyan unalmas fajta elegáns.
2015. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudod kik??! Szerintem nézd meg a mai nőket.. Úgy néznek ki mint a saját lányuk! (persze ez nem baj!)
2016. máj. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
Kedves 7-es...Olvasván hsz-edet, én egy pillanatig elgondolkoztam azon a lehetőségen, hogy valszeg nemis ugyanazon a bolygón élünk mi ketten...Én ugyanis igen-igen ritkán látok ELEGÁNS NŐT bárhol is...Akár anyák, akár a lányuk esetében...Amit én látok örökösen, az az, hogy BORZALMASAN PRIMITÍV ÉS VISSZATASZÍTÓ megjelenésü manapság a nők kb. 90-95%-a...Halászgatyák, leggingsek, farmerek, melegítőnadrágok, meg tornacipők uralják manapság a "női divat" világát...Szóval nem tudom hogy hol élsz te, vagy mi neked az "elegáns" megjelenés, de ha AZ, amit említettem az előbb, akkor valszeg kis gondjaid lehetnek a fogalmak meghatározásánál...(Bocsi...Nem kötekedésböl írtam azt amit, csak a tényszerűség okán...)
2016. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!