Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kevésbé szép lányok mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kevésbé szép lányok mivel tudnak hódítani?

Figyelt kérdés
Éssszel? Személyiséggel? Közvetlenséggel? Vagy mivel?
2015. szept. 25. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem pl a nagyon kedves típus tetszik nálam az a nyerő...

van olyan, hogy valaki kevésbé szép, viszont olyan a kisugárzása, személyisége, hogy szinte mindenkinek tetszik a környezetében...

van aki jobban megismer a személyiség alapján megszeret...

de van akit esélytelen megnyerni, mert egyből elkönyvel és esélyt sem ad...


22F

2015. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és azt mellé tenném a mosolygós lányok a legszebbek, szóval szerintem a sok mosoly nagyon megnöveli az esélyét :) persze az őszinte mosolyra gondolok és nem az erőltetett kamu bájvigyorra...
2015. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam bombanőnek, sőt, de általában mindenki a mosolyomat dícsérte nekem is, és mondhatni, azzal hódítottam :) Na meg ha vagány vagy, energikus, akkor könnyen felfigyelnek rád, és akkor már eleve előnnyel indulsz, hiszen észrevett valaki, feltűntél neki, és feltehetően ha több gondolatot áldoz rád, már úgymond "meg is hódítottad" :)
2015. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az jön be ha egy lány okos és intelligens. És hogy legyen véleménye a dolgokról!

Ez számomra fontosabb mint a külső.

2015. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kevésbé szép lány, csak olyan, amelyik eltér az aktuális szépségideáltól. Legyél kedves, mosolygós, és hamar találsz olyat, akinek Te leszel a legszebb.
2015. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Mosoly, érdeklődés, humorra fogékonyság, viccelődésben való aktív részvétel, tekintet, szemkontaktus, minimális intelligencia stb. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2015. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Közvetlenség, kedvesség, ész.
2015. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A felsoroltakon kívül rámenősséggel vagy humorral is.
2015. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak magamat tudom felhozni, nem vagyok egy klasszikus szépség gondolom én, ugyanis kb. 18 éves koromig senki nem törte magát értem. XD Aztán nagy nehezen leadtam némi súlyfelesleget, viszonylag rendbe rakattam a sérómat, szemöldökömet, ruhatáramat. Amúgy is közvetlen voltam, és jó volt a dumám, de addig kit érdekelt, ám ezek után a változtatások után többen is akartak velem járni... ;) Aztán ha becserkésztem az áldozatot (amik manapság már jó pasik), a jó szexből kifolyólag nálam is marad. :))) Na ez jó nagyképűre sikeredett, de a lényeg az, hogy lehet így is hódítani.
2015. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!