Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya srácok miért várják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya srácok miért várják el, hogy esélyt adjanak nekik a szép nők, mikor? (többi lent)

Figyelt kérdés

...ők sem adnak a csúnya lányoknak


Sőt, sokkalta kritikusabbak a nőkkel. Azt veszem észre, hogy a jóképű srácok kevésbé válogatnak, mint a nem túl helyesek. Ugyanis az utóbbi kategória úton-útfélen lecsúnyáz minden nőt, aki nem 10/10-es. Viszont akart már velem járni jóképű srác, holott nem vagyok plázapits, és láss csodát, sokkalta elnézőbb volt az esetleges hibáimat (pl hogy nő létemre nem izmos a hasam) illetően, mint a kevésbé szépek.


Ez most hogy jön össze?


2015. szept. 26. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Nem akarják hogy mások szemében egy olyan férfi legyen akinek mind1 már hogy milyen nő csak legyen végre.


Ezért "válogatnak" . :)

2015. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Fiúknak, lányoknak, szépeknek, csúnyáknak, mindenkinek szép pár kell, ami teljesen érthető, az már más kérdés, hogy nem mindenkinek jön össze.
2015. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Én csúnya srácként már annak is örülnék, ha egyáltalán valamilyen nő esélyt adna végre, kinézettől függetlenül. 29 évesen ugyanis még egy randi sem jött össze, mert egy lány sem képes együtt mutatkozni egy olyan alacsony és ocsmány férfival, mint én.
2015. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
Nemtom hol elsz te, vagy honnan szedted ezt a dolgot, de akkor te nem talalkoztal nagymeno sraccal. :D
2015. szept. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt mondtam, jóképű, nem azt, hogy alfahím vagy nagymenő. Ugyanis azok az esetek nagy részében nem igazán jóképűek.
2015. szept. 26. 10:36
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Ezt én is tapasztaltam...a csúnya srácok olyan felháborítóan gusztustalan módon tudnak nyomulni a szép lányokra, hogy az agyam eldobom...
2015. szept. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Igen, vannak olyan csúnya srácok, akik csak a nagyon szép lányok után érdeklődnek.

De léteznek olyan csúnya srácok is, akik szép és kevésbe szép lányokkal is hajlandóak lennének összejönni. Nekik se kellene esélyt adni?

2015. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez inkább személyiségfüggő, de leírom a véleményem általánosítva, viszont akkor is tartom magam ahhoz, hogy nagyobb rész nem csúnya/jó pasi a lényeg, hanem, hogy ki milyen belül -mármint a srác felfogása, érettsége, és az alapján választ kiszemeltet.


Egy csúnya srác szeret álmodozni, és nulla az önbecsülése. És mikor csajt akar magának, rögtön egy bombanőt képzel el.


Egy jóképű pasinak ezzel szemben nem kell álmodoznia, és nem kell azzal foglalkoznia, hogy kinek tetszhet, mert a legtöbb lánynak bejön. Ergo ő sokkal inkább azt fogja nézni, ahogyan kijön valakivel.


De egyébként az is érdekes, hogy a dagi nők is sokkal válogatósabbak mint az "átlagosak". Szerintem valahol pszichésen a saját önbizalmukat akarják kompenzálni egy fullos pasival.


A probléma az, hogy legtöbbször nem marad az ember a "saját szintjénél", és csúnyának tartja magát, önértékelési problémái vannak, mégis ő fullos nőt akar... és közben észre sem veszi, hogy hány átlagos, de rendes nőnek tetszik... mert hajtja a hülyeségét, hogy neki az álomnő kell, aki egyébként felszínes, és az orránál fogva manipulálja -a legtöbb esetben.


Aki pedig írta, hogy 29 évesen még sosem randizott. Ezeket olyan nehezen hiszem el. Én "jóképűnek" számítok a visszaigazolások alapján, és nem is panaszkodhatok, mert sokan megismernének, de szerintem ez nem ettől függ igazán. Kétlem, hogy nem találnál egy olyan lányt, aki hasonlóan "nekem sosem lesz senkim" elven van, mert hidd el, hogy biztosan van. Az ilyen nőket kellene valahogyan megtalálnod, és hidd el, hogy rögtön jönne a sikerélmény! És ne add fel, mert nem vagy elkésve. Tényleg nem. Oké, szenvedtél 29 évet. De nem számít, ha ezután jön 40 év boldogság! Csak próbálj ismerkedni, szűrd ki azt a réteget, akik illenek hozzád! És ne mondd, hogy senkinek nem kellesz, mert de! Rengeteg nő küzd olyan problémákkal mint te! Szóval nyugi, és ismerkedj! Akár itt is. . Sok sikert! :)


25/F

2015. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Mit értetek azon, hogy adjanak esélyt? Ha már leáll valaki egy másik emberrel beszélgetni, az már esély, ha közben kiderül, hogy nem passzolnak össze úgy, hogy ebből több is legyen, attól még az esély megvolt. De itt nagyon sokaknál azt látom, hogy az esélybe nem számítják bele az ismerkedés kezdeti fázisát, hanem már eleve csókot, kapcsolatot várnak el esély címszó alatt, ahhoz viszont vonzódás is kell, ez meg kezdeti fázisban derül ki, beszélgetés, találkozás során.
2015. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Ennyi hülyeséget még nem láttam összehordani,de a kérdezőnek sikerült. Csúnya férfiként elmondom, hogy nekem eddig az átlagos lányok jöttek be, nem is próbálkozok szép lányokkal, tudom, hogy esélyem sincs náluk. Eleve már ott bukta az egész, hogy nem mindenki számára ugyanaz az a csúnya vagy a szép, vagy átlagos.
2015. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!